בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רס"ל שי גרמאי שנהרג בגוש קטיף הובא למנוחות 
 
 חתם קבע לפני שלושה חודשים. רס``ל שי גרמאי (רפרודוקציה דו``צ)   
 
חדשות נענע

הלוויתו של הגשש שנהרג ביום שישי נערכה ב-13:30 בלוד; לפני 3 חודשים חתם קבע בשל מצבה הכלכלי הקשה של משפחתו; תיכנן להתחתן ולהמשיך בתפקידו הצבאי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הלוויתו של גשש צה"ל, רס"ל שי שיגדב גרמאי, בן 30 מלוד, נערכה היום (ראשון) בשעה 13:30 בבית העלמין הצבאי בלוד. גרמאי נהרג מאש פלסטינים במהלך סיור סמוך לתל קטיפא, שבצפון גוש קטיף. גרמאי הותיר אחריו הורים ושבעה אחים. אתמול ילדה אחותו, צבאי מרשה, בן בכור ואמרה כי תקרא לו על שמו של אחיה, שי.

שי עלה לישראל עם משפחתו מאתיופיה בשנת 1989 ולפני כשלושה חודשים חתם קבע בצבא. לאחר שהשתחרר משירותו הסדיר התקשה למצוא עבודה, וכיוון שרצה לסייע למשפחה, שהיתה במצב כלכלי קשה והתכוון להתחתן עם חברתו, שרה גשו, החליט לחזור לשירות צבאי.

חברתו סיפרה כי היא ושי תכננו להתחתן ולפני כשבועיים שוחחו על כך שהחוזה שלו עם הצבא עומד להסתיים ולשאלתו של שי, אם להמשיך, ענתה לו שרה "כן", למרות החששות ולמרות התנגדותה של אמו.

מחקירת האירוע עולה כי רס"ל גרמאי נורה בעודו צועד בראש הכוח, על ידי מחבל שהסתתר בחממות פלסטיניות סמוכות. שי נפצע קשה מפגיעת כדור בצווארו ומת מפצעיו כעבור זמן קצר. חיילי הכוח השיבו באש אל עבר המחבל והחלו במרדף אחריו, אולם הוא הצליח להמלט לדיר אל בלח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by