בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הקבלן עמדי מדבר: נתניהו תמיד אמר ש'בקרוב' ישלם 

הקבלן עמדי מדבר: נתניהו תמיד אמר ש'בקרוב' ישלם

 
 
חדשות  נענע

בראיון לערוץ השני סיפר שכל הובלה נמשכה יותר מחודש מאחר ושרה נתניהו דרשה להיות נוכחת בזמן האריזה. טוען: "ביקשתי את הכסף יותר מעשר פעמים ולא קיבלתי דבר"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביום שישי התראיין לראשונה מאז תחקיר "ידיעות אחרונות", קבלן ההובלות אבנר עמדי. עמדי הגיע יחד עם עורך דינו לתוכנית "אולפן שישי" בערוץ השני, ובמשך דקות ארוכות השיב לשאלות על מעורבותו בפרשת השוחד שקיבל, על פי החשד, בנימין נתניהו. להלן חלק מתמליל הראיון:

עמדי: היה לי מפתח לדירה. אני חושב שבני הזוג נתניהו סמכו עלי.

שאלה: הקשר שלכם נמשך הרבה שנים, למעלה מארבע שנים, כל התקופה הזו לא ביקשת כסף על העבודה ?

עמדי: אני ביקשתי ממנו הרבה פעמים כסף. תמיד זה נדחה בצורה זו או אחרת. כשהיחסים הופכים להיות ידידותיים, אז לא לוחצים לקבל כסף אלא מבקשים בצורה יפה, מצפים שביום מין הימים נסגור חשבון.

שאלה: כמה פעמים ביקשת כסף וממי ?

עמדי: למעלה מעשר פעמים. תמיד ביקשתי ממר נתניהו או מגברת שרה נתניהו. התשובה היתה שבקרוב נשב על החשבון. אני לא זוכר שהם הציעו לי כסף ולא רציתי לקבל.

שאלה: הציעו לך דברים אחרים במקום כסף ?

עמדי: בשום אופן.

כשנשאל עמדי איך עלות ההובלות היתה כל כך גבוהה, השיב כי דרישותיה של שרה נתניהו גרמו לכך שכל הובלה נמשכה לעתים 40-35 ימים.

"הכל נעשה בסדר מסוים, לפי מה שגברת שרה קבעה. היו ימים שהייתי מצליח לעשות רק 3-2 קרטונים והיינו מעבירים את זה", הסביר. "הגברת היתה עסוקה, היו לה מפגשים באמצע ושיחות טלפון, בלעדה לא יכולנו לעבוד".

נתניהו עצמו סרב להתייחס באופן ישיר לדבריו של עמדי בראיון. "אני חושב שיהיה בסדר. מלכתחילה אמרתי שאשתי ואני פעלנו ביושר, הגינות ותום לב", אמר.

"אין בסיס לאף אחת מהטענות וההאשמות המוטחות נגדנו. לשקר אין רגליים והוא לא יכול להתקדם רחוק. זו רק שאלה של זמן עד שזה יקרה והצדק יצא לאור".

ביום חמישי נחקרו בני הזוג במשך 11 שעות רצופות. לאחר החקירה, טענו פרקליטיהם כי החקירה היתה קנטרנית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by