בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מקורבי לוי: "מרכז המפד"ל זקן ולא רלוונטי" 
 
 המקום שלו מובטח. איתם (לעמ)   
 
חדשות נענע

השר יצחק לוי נבחר רק במקום הרביעי ברשימת המפד"ל ושוקל פרישה; למקום החמישי, השמור לאשה, נבחרה גילה פינקלשטיין, מנהלת בית הספר צייטלין בתל אביב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מקורבי השר יצחק לוי תוקפים היום (שני) בחריפות את חברי מרכז המפד"ל בעקבות בחירתו של לוי רק למקום הרביעי ברשימת המפלגה לכנסת. "מרכז המפלגה זקן ולא רלוונטי, הוא טעה כשהדיח לפני 4 שנים את חנן פורת, הוא טעה כשסירב לקבל את הרפורמה במפד"ל והוא טועה גם כעת, ולטעויות אלה יהיה מחיר כבד בקלפי", אמרו המקורבים. לדבריהם, השר לוי שוקל את המשך דרכו הפוליטית, אך ימתין לשובו של הרב מרדכי אליהו מחו"ל, בכדי להתייעץ עמו

המפד"ל בחרה אמש את רשימתה לכנסת. בראש רשימת המועמדים לכנסת נבחר ח"כ זבולון אורלב שישובץ למקום השני, לאחר יו"ר המפלגה אפי איתם, שמקומו שוריין. שאול יהלום, שחשש כי נעשו מאמצים למנוע את בחירתו, הגיע למקום השלישי, ויצחק לוי - רק למקום הרביעי.

במקום החמישי, השמור לאשה, נבחרה גילה פינקלשטיין, מנהלת בית הספר צייטלין בתל אביב, ובמקום השישי - ניסן סלומיאנסקי. למקום השביעי הגיע אליהו גבאי, ויגאל ביבי - רק למקום השמיני.

הסקרים צופים למפד"ל חמישה חברי כנסת בלבד, ובמפד"ל יש עתה אווירה מתוחה מאוד בין חברי הכנסת המכהנים ליו"ר התנועה, אך כולם אומרים, שיעשו מאמץ להרגיע את הרוחות לקראת הבחירות.

בבחירות השתתפו 950 מצביעים - כ-92 אחוז מקרב 1030 חברי המרכז.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by