בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביקורת בעבודה על השיריונים למגזרים 
 
 לא רלבנטיים? אהוד ברק ויאסר ערפאת בקמפ דיוויד (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בין המשוריינים: נציגי ההתיישבות, המיעוטים והשכונות; ברק מתח ביקורת על כוונת מצנע לדבר עם ערפאת; היו"ר החדש לא נשאר חייב - "אהוד לא רלוונטי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היו"ר הנבחר של מפלגת העבודה, עמרם מצנע, נכנס הבוקר (ראשון) ללשכת היו"ר בבית המפלגה בשכונת התקווה. ובמפלגה, שבים הח"כים ומותחים ביקורת על החלטות ועדת המיקומים ועל שיריון המקומות לנציגי הסקטורים השונים ברשימה. החברים טוענים כי אנשיו של היו"ר היוצא, בנימין בן אליעזר, קודמו על חשבונם.

הוועדה קבעה כי יש לשריין שני מקומות לנשים בכל עשיריה וכן, שיריון מקומות בעשירייה השנייה לנציגי המושבים, הקיבוצים, השכונות, הערבים והדרוזים. מזכ"ל העבודה אופיר פינס נעתר היום לבקשת מצנע וישמש כיו"ר מטה הבחירות של העבודה.
 

מצנע: ברק מפסיק להיות רלבנטי

 
בתוך כך ספג היום מצנע ביקורת מכיוון אחר לגמרי; ראש הממשלה ויו"ר המפלגה לשעבר, אהוד ברק, קרא לו היום לחזור בו מאמירתו שלפיה הוא ינהל משא ומתן מדיני עם יאסר ערפאת, אם ייבחר לראשות הממשלה. בראיון לגלי צה"ל אמר ברק "יש פה סתירה פנימית. אחרי שנתנו לעולם, ובראשו ארה"ב, להבין שערפאת הוא לא פרטנר, אי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה".

ברק אמר עוד כי "העבודה טועה בכך שהיא לא מציבה לצד המלחמה בטרור שתי רגליים - הפרדה חד צדדית כתוכנית חירום מיידית ולצידה, דלת פתוחה למשא ומתן". בתגובה לדברים אלו אמר מצנע כי חבל שברק לא מרכז את מאמציו לסייע במאבק המרכזי נגד הליכוד.

"אהוד כנראה מפסיק להיות רלבנטי באמירותיו, וחבל שהוא לא מתכנס כחבר מפלגת העבודה לנושא המרכזי שהוא ניצחון על הליכוד", אמר היו"ר החדש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by