בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נבחרת ישראל: החטא ועונשו 

נבחרת ישראל: החטא ועונשו

 
 
חדשות נענע

שלמה שרף גזר על עצמו תענית דיבור. את האימון בדנמרק לקראת הגומלין ביום רביעי העביר עוזרו, יצחק שום. רן בן-שמעון: "אני מנסה להדחיק"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עשר שעות בלבד לאחר ההשפלה שחטפה נבחרת ישראל מדנמרק, הגיעו השחקנים לנתב"ג כדי להמריא למשחק הגומלין ביום ד` בקופנהאגן. "זה העונש על התצוגה המחפירה", אמר הבלם האחורי, רן בן-שמעון. "אין דבר יותר מרגיז וקשה מאשר לעבור את זה שוב. אני מנסה לחשוב על המשחק אתמול כמה שפחות".

רוב השחקנים הודו כי לא עצמו עין במשך הלילה ושיחזרו את המהלכים שהביאו להתפרקות הכללית. "הרצתי שוב ושוב את הסרט בראש, ניסיתי למצוא נקודות חיוביות, אך לא מצאתי כלום", אמר הבלם הקידמי של הנבחרת, אלון חרזי. "נוסעים להציל את שאריות הכבוד שעוד נשאר", סיכם אלון חזן, המגן הימני.

אמש, אחרי שריקת הסיום, נכנס שלמה שרף לחדר ההלבשה, הסתכל על שחקניו במבט זועם ולא החליף עימם מילה. מאוחר יותר בלילה, עת שהו בבית המלון החליט להתעלם מהם לחלוטין. תענית הדיבור שגזר על עצמו המשיכה גם כאשר נחתו הישראלים בדנמרק. את אימון הערב העביר עוזרו, יצחק שום, לעשרה שחקנים שלא נטלו חלק במשחק במוצ"ש, כששרף מעדיף להסתגר בחדרו ולשקול את המשך דרכו - האם להתפטר מיוזמתו, או לחכות להחלטתם של חברי מזכירות ההתאחדות.

גברי לוי, יו"ר ההתאחדות, אמר במסיבת עיתונאים מאולתרת שנערכה בדנמרק כי הוא מקווה להגיע להבנה עם שרף על סיום נאות של הקדנציה. לוי גם רמז לזהות המאמן הבא של הנבחרת: "אני מעוניין רק במאמן ישראלי, ולכן אופציית מאמן הזר נפסלת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by