בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המלאכים לא מפסיקים להציל אותו 
 
 שני בתים נשרפו לו    
 
חדשות נענע

תושב אוקלנד ניצל פעמיים מבתים בוערים, כעל גופו שריטות בלבד; הוא בטוח שהמלאכים שומרים עליו; בעיירה קוראים לזה מזל נדיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יש אנשים עם הרבה מזל. לפני עשר שנים, שעמד הרבל צ'ילדרס מתחת לזרם מים במקלחת (אולי זימר לעצמו שיר), כשבחוץ התחוללה סופתץ ברקים. אחד מן הברקים פגע בביתו ושרף אותו כמעט כליל. בדרך נס, הצליח צ'ילדרס להימלט על חייו, כשלגופו מגבת בלבד.

הוא בנה לעצמו בית חדש, כשהוא מנסה לשים מאחוריו את האירוע המפחיד. אולם השבוע זה קרה לו שוב. הפעם, כשצפה בטלוויזיה. פיצוץ החריד אותו וגרם לו לברוח מהבית, אשר נשרף לגמרי. צ'ילדרס יצא מן האירוע הזה עם שריטות בודדות במצחו וכאב עמום בגב ובכתף שמאל.

"אלוהים שמר עלי" אמר הגבר בן ה-70, מנהל בית ספר בגמלאות. "הייתי מוקף בעדה של מלאכים". אבל בעיר חושבים אחרת. "היה לו פשוט מזל" אמר השריף של מדינת אוקלנד.

המשטרה חוקרת את נסיבות הפיצוץ, וכרגע נראה שמקורו בדליפה של גז פרופן. גז זה משמש לחימום הבית, להדלקת הכיריים ולחימום המים בצינורות.

הפיצוץ העיף את החלונות מרחק רב מן הבית וזרק גחלים לכל עבר, מרחק של מאות מטרים. "חשבתי שמדובר בפצצה או בהתקפת טרור", אמרה מארווה האנקס, אחייניתו של צ'ילדרס, כשהיא מוכיחה מעורבות בחדשות.

למרות הסקפטיות שמסביב, היא דווקא תומכת בדעתו של דודה בדבר הניסים שקרו לו. "אנחנו משפחה מאמינה", היא מסבירה, "כבר ראינו כאן ניסים בעבר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by