בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יאסר ערפאת הגיע במהלך הלילה לת"א לפגוש את ברק 

יאסר ערפאת הגיע במהלך הלילה לת"א לפגוש את ברק

 
 
חדשות  נענע

לאחר שפגישת ראשי צוותי המשא ומתן לא פתרה את המחלוקת סביב הנסיגה הצפוייה, הגיע ראש הרשות הפלסטינית בעצמו לפגישה לילית עם ראש ממשלת ישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עדיין לא ברור האם תתבצע מחר (שני) הנסיגה הישראלית ביהודה ושומרון. על פי התכנון, אמור צה"ל להעביר לפלסטינים את השליטה על חמישה אחוזים נוספים מהשטח. אלא שהפלסטינים הודיעו ברגע האחרון שהם מסרבים לחתום על מפות הנסיגה.

למרות הפגישה הלילית שנערכה הערב (ראשון) בין יו"ר הרשות ערפאת לראש הממשלה ברק באזור תל אביב, הודיע גורם בלשכת ראש הממשלה כי אם הפלסטינים לא יסכימו לקבל את הסמכויות על השטח מחר - הנסיגה תידחה בכמה ימים.

במהלך הפגישה הביע ראש הממשלה ברק חוסר שביעות רצון מההתבטאויות שהשמיעו אישים פלסטינים בימים האחרונים, וביניהם אף אשתו של יו"ר הרשות, סוהא ערפאת. ברק טען שההתבטאויות אינן תורמות לאווירה הדרושה להצלחת המשא ומתן. הפגישה נערכה תחת מעטה חשאיות באזור תל אביב.

מוקדם יותר הערב נערכה פגישה בין ראשי צוותי המשא ומתן הישראלי-פלסטיני, עודד ערן ויאסר עבד ראבו. גם בפגישה זו לא הצליחו הצדדים להגיע להבנה לגבי הנסיגה הצפוייה.

בגלי צה"ל דווח שמחר בבוקר יפגשו נציגי צה"ל עם הפלסטינים במטרה להעביר רשמית את הסמכויות בשטח שיפונה. מלשכת ראש הממשלה נמסר שאם ברשות יסרבו לקבל את השטח, הנסיגה תידחה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by