בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תמר גוז'נסקי החליטה לא לכהן בכנסת הבאה 
 
 חברת הכנסת החרוצה ביותר. גוז`נסקי (לעמ)   
 
חדשות נענע

תקנון המפלגה אינו מאפשר לגוז'נסקי להתמודד לקדנציה רביעית; כדי לשנות את התקנון היא תצטרך לגייס את תמיכתם של 70 אחוז מחברי מועצת חד"ש אך סיכוייה אפסיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת הכנסת תמר גוז'נסקי, הודיעה היום (רביעי) שהחליטה באופן סופי שלא להתמודד ברשימת חד"ש לכנסת ה-16. אולם, היא אמרה שאין בכוונתה לפרוש מהחיים הפוליטים, אלא להמשיך להיות פעילה במק"י ובחד"ש.

גוז'נסקי נימקה את החלטתה בכך שאינה רוצה לגרום לויכוח בתוך חד"ש על התקנון. על פי תקנון המפלגה, היא אינה יכולה להתמודד לקדנציה רביעית, וכדי לשנות את התקנון היא היתה זקוקה לתמיכתם של 70 אחוז מחברי מועצת חד"ש, שתתכנס בשבת לבחירת מועמדיה.

גוז'נסקי נכנסה לתפקידה בסוף הכנסת ה-12 ולאחר מכן נבחרה לשלוש קדנציות רצופות כשכמעט מדי שנה היא נבחרת לחברת הכנסת החרוצה ביותר. בכנסת ה-15 הגישה גוז'נסקי את מספר הצעות החוק החברתיות הגדול ביותר.

השם הבולט ביותר כאפשרות להחליף את גוז'נסקי במשבצת הנציג היהודי הוא ד"ר אילן פפה מאוניברסיטת חיפה, הזוכה לאהדה גדולה בקרב פעילי ובכירי חד"ש. שמות נוספים הם: ד"ר דב חנין, חבר הנהגת המפלגה הקומוניסטית, וד"ר גדי אלגזי, ממקימי תעיו"ש.

בתוך כך, מקומו של ח"כ מוחמד ברכה בראשות המפלגה מובטח, אך מספר שתיים בסיעה, ח"כ עיסאם מחול, יצטרך להתאמץ כדי להבטיח את מקומו. לאחר הבחירות יפתחו בחד"ש במגעים להקמת רשימה מורחבת, עם בל"ד ברשות ח"כ עזמי בשארה ועם תע"ל ברשות ח"כ אחמד טיבי. בכיר בחד"ש אומר כי הרשימה המשולשת היא האופציה המועדפת, אבל ציין כי אם חד"ש תצטרך לבחור בין תע"ל לבל"ד העדיפות היא למפלגתו של טיבי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by