בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מצנע ובן אליעזר יערכו סיורים משותפים 
 
 מצנע. מבטיח לפנות התנחלויות (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך סיכמו השניים הערב; מצנע: אם אבחר אפנה התנחלויות ואנהל מו"מ עם כל מנהיג פלסטיני שייבחר; ליברמן: זה טרנספר יהודי; מתמודדים חדשים בעבודה: דני יתום והסופר אלי עמיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יושב-ראש מפלגת העבודה עמרם מצנע ובנימין בן אליעזר נפגשו הערב (שני) ודנו הערב בהיערכות המפלגה לקראת הבחירות. השניים הסכימו על סיורים משותפים ברחבי הארץ.

מצנע מתייחס הערב לראיון שהעניק לשבועון הגרמני "פוקוס" ובו אמר כי ינהל משא ומתן עם כל נציג שהעם הפלסטיני יבחר. "שלום ניתן לעשות רק עם טרורסטים ואויבים" אמר מצנע בבית מפלגת העבודה, "האם מישהו חושב שערפאת היה פחות טרוריסט בתקופת שיחות קמפ דייויד?".

מצנע ציין כי ערפאת הוא טרוריסט שלא עמד בהבטחתו לעצור את הטרור והוסיף כי כל מנהיגי מדינת ישראל נפגשו עם ערפאת ביודעם שהוא טרוריסט, קרי נתניהו, אריק שרון והיתר. "אנחנו מעונינים בבן שיח שיהיה לו על מה לדבר איתנו ויוכל לספק את הסחורה", אמר מצנע, "לא נדבר סתם בשביל לדבר". בראיון קרא מצנע לפלסטינים להחליף את ערפאת במנהיג אחר. מצנע ציין כי מועמדותו לראשות הממשלה מפיחה תקווה חדשה במדינות המזה"ת.

בראיון ציין מצנע כי ממשלה בראשותו תפנה התנחלויות רבות, ומרבית המתנחלים אף מביעים על כך שמחה. בעקבות הדברים אומר הערב ח"כ אביגדור ליברמן: "התבטאויותיו של מצנע הן בבחינת טרנספר ליהודים וכניעה לטרור".
 

דני יתום ואלי עמיר יתמודדו ברשימת העבודה

 
מתמודדים חדשים ברשימת העבודה לכנסת: דני יתום, מי ששימש בעבר כראש המוסד וכראש מטה בממשלת ברק, הודיע היום (שני) כי יתמודד על מקום ברשימת העבודה לכנסת. הוא יתמודד ברשימה הארצית. יצוין כי אחיו של יתום, אהוד, בכיר השב"כ לשעבר, מתמודד על מקום ברשימת הליכוד לכנסת.

גם הסופר אלי עמיר הודיע רשמית כי בכוונתו להתמודד על מקום ברשימה הארצית של העבודה. עמיר, סופר ידוע, זוכה לתמיכתו של יו"ר המפלגה, עמרם מצנע, ומתכונן לטפל בסוגיות חברתיות. "לא יכולתי לסרב לפניתו של מצנע" אמר עמיר, "יש מיליון ורבע אנשים החיים בישראל מתחת לקו העוני משום שדומה שכל האנרגיה הלכה לבעיות המדיניות".

ראש השב"כ לשעבר, עמי אילון, החליט שלא להיכנס בינתיים לחיים הפוליטיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by