בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כשמאט דראדג' חוטף עצבים 

כשמאט דראדג' חוטף עצבים

 
 
חדשות נענע

עיתונאי הרשת רודף הסנסציות עזב בזעם את תוכנית הטלוויזיה שלו, בטענה שרשת פוקס מנסה לצנזר אותו. הסיבה: הרשת לא איפשרה לו להציג תמונה של עובר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

עיתונאי הרשת מאט דראדג` שוב עומד במרכזה של שערוריה, אבל הפעם, לשם שינוי, הוא הגיבור הראשי שלה. דראדג`, בעל אתר חדשות אינטרנט מצליח, שקיבל באחרונה תוכנית טלוויזיה ברשת פוקס, עזב את צילומי התוכנית בזעם ביום שבת, בטענה שהרשת מנסה לצנזר אותו.

דראדג` רצה להראות בתוכנית צילום של עובר מציץ מתוך רחם, במהלך דיון נגד הפלות. אנשי הרשת החליטו לא להראות את הצילום בטענה, שהוא לא קשור לדיון על הפלות, אלא לקוח מכתבה בעיתון "נשיונל אינקווירר" על ניתוחים בזמן ההריון. "היינו סבורים שזאת פרשנות מטעה", אמרו ברשת. דראדג`, צריך לציין, הוא מתנגד נחרץ להפלות.

האתר של דראדג` הוא אחד מאתרי החדשות הפופולריים ברשת. דראדג` הוא רכילאי רשת רודף סנסציות שלא תמיד מכיר את חוקי האתיקה, או לפחות לא טורח להתייחס אליהם. הוא התפרסם כשחשף את פרשת מוניקה לווינסקי, ולפני כמה חודשים קיבל תוכנית טלוויזיה.

באתר של דראדג` ניתן היה למצוא היום (שני) כתובת בה הצהיר: "לא אהיה נתון לצנזורה", וממנה הפנה לכתבה באתר הוושינגטון פוסט, שסיקר את הסיפור.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by