בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אוסטריה: היידר הודיע כי לא יפרוש מהפוליטיקה 
 
 ההגיון מחייב פרישה אך שוכנעתי להישאר. יורג היידר (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בעקבות פגישה עם חברי מפלגתו, הודיע מנהיג הימין הקיצוני כי ישאר בתפקידיו; מתנגדיו אומרים כי זו עוד הוכחה שאי אפשר לקחת אותו ברצינות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנהיג הימין הקיצוני באוסטריה יורג היידר הודיע היום (שלישי) כי ישאר בפוליטיקה, שעות ספורות אחרי שהכריז כי הוא פורש מהחיים הפוליטיים, בעקבות מפלתה של מפלגת "החירות" בראשותו בבחירות הכלליות.

לאחר פגישה ממושכת עם חבריו הפוליטיים, אמר היידר כי שוכנע להישאר במפלגת החירות ובתפקידו כמושל מחוז קרינתיה. "אני מקבל באופן אישי את מרבית האחריות לתוצאות הרעות", אמר היידר, "בהתאם לכך, התפטרות היא הצעד ההגיוני, אך חברי למפלגה לא קיבלו זאת כי הם מאמינים ב'דרך הקרינתית' שלי וכי עלי להמשיך בה".

השינויים התכופים בהחלטותיו של היידר מעוררים ביקורת באוסטריה ומתנגדיו אומרים כי הם מוכיחים כמה אי אפשר לקחת אותו ברצינות וגורמים לתומכים המתנדנדים של מפלגתו, לנטוש אותה, כפי שעשו בבחירות האחרונות.

איומים קודמים שלו נועדו ככל הנראה לגרום למתנגדיו בתוך המפלגה לקבל את דעותיו אך איומו אתמול נלקח ביתר רצינות, בעקבות ההתנגדות הגורפת להתקפותיו על המתחרים בבחירות ובעקבות שלוש נסיעותיו לעיראק בתוך כשנה, שזכו לביקורת רבה ומעשים נוספים, שנועדו לעורר פרובוקציה באוסטריה.
 

מפלה צורבת בבחירות הכלליות

 
ביום ראשון נחלה מפלגת החירות מפלה צורבת בבחירות לפרלמנט באוסטריה ואיבדה שני שליש מכוחה, כשקיבלה 10 אחוזים בלבד מקולות המצביעים. שנתיים קודם לכן זכתה המפלגה בבחירות עם 27 אחוזים מהקולות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by