בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סין: 70 תלמידי בי"ס יסודי אושפזו לאחר שמזונם הורעל 
 
 בספטמבר מתו 38 סועדים מהרעלה. סיני שהורעל מאושפז בבי``ח (רויטרס)   
 
חדשות נענע

התלמידים ושני מורים אכלו דייסת תירס שהורעלה ברעל עכברים; הם סובלים מהקאות והתקפים אך לא נשקפת סכנה לחייהם; המשטרה חושדת: מדובר בהרעלה מכוונת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
70 תלמידי בית ספר יסודי ושני מורים אושפזו היום (שלישי) בדרום מזרח סין לאחר שאכלו ארוחת צהריים מורעלת. הילדים והמורים החלו להקיא אחרי שאכלו דייסת תירס בארוחת הצהריים בבית ספרם בעיר הואנגפו. המשטרה שהוזעקה למקום מצאה רעל עכברים בדייסה והיא חוקרת כיצד הגיע הרעל למזון.

רופא בבית החולים בו מאושפזים קורבנות ההרעלה מסר, כי הילדים סובלים מהקאות ומהתקפים אך מצבם יציב, אם כי הסכנה לא חלפה. "קשה להגיד אם ההרעלה תהיה קטלנית כי הקורבנות עלולים לסבול מהתקפים בכל רגע נתון, בשלושת הימים הבאים", הוסיף הרופא.

המשטרה חושדת כי הילדים, שכולם מתחת לגיל 6, והמורים הורעלו בכוונה. לדברי בכיר בממשלה בסוג זהה של רעל עכברים נעשה שימוש בהרעלה קודמת בעיר ננג'ינג בספטמבר, אז מתו 38 בני אדם מהרעלה מכוונת במסעדה. בעל הקיוסק ההודה בהרעלת המזון אצל המתחרה הוצא להורג.
 
 
אותו סוג של רעל נמצא גם בשני מקרי הרעלה אחרים במסעדה בעיר שיאן בספטמבר, שגרמו למותם של 5 בני אדם. בסין נרשמו כמה מקרי הרעלה בבתי ספר בשנים האחרונות; בינואר האחרון חלו 92 תלמידי חטיבת ביניים במחוז הונאן, לאחר שאכלו ארוחת צהריים מורעלת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by