בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"השתתפות ערביי ישראל בטרור היא תמרור אדום"  
 
 מדינה פלסטינית היא סופה של ישראל. ליברמן (אתר הכנסת)   
 
חדשות נענע

כך אמר היום אביגדור ליברמן עם השקת רשימת הימין המשותפת לישראל ביתנו, מולדת ותקומה - "האיחוד הלאומי"; ליברמן: מדינה פלסטינית תהיה אסון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלוש המפלגות הימין, שהתאחדו לרשימה חדשה בשם "האיחוד הלאומי" קיימו הבוקר (שלישי) מסיבת עיתונאים בתל אביב בה הודיעו על הקמתה. המפלגות שמתאחדות הן: "ישראל ביתנו", "מולדת" ו"תקומה".

סיסמת הבחירות של המפלגה היא: "לנצח את הטרור - להחזיר תקווה לישראל". האות שתלווה את הרשימה תהיה ל'.

כיו"ר המפלגה יכהן אביגדור ליברמן, שהצהיר שמטרתו היא פירוק הרשות הפלסטינית. בלי פירוק הרשות, לא ניתן יהיה לנצח את הטרור, אמר. "הטרור הוא הבעיה העיקרית של מדינת ישראל", הוסיף, "ובלי לנצח את הטרור לא יהיה ניתן לנצח את הבעיה החברתית והכלכלית".

ליברמן אמר שהבחירות הקרובות הן מאוד "קריטיות" כהגדרתו, למדינה. הסיבה היא ההתמודדות עם סוגיית הקמת מדינה פלסטינית. הקמת מדינה פלסטינית תהיה סופה של מדינת ישראל, אמר.
 

ערביי ישראל הם בעייה חמורה לא פחות

 
בהתייחסו לערביי ישראל אמר ליברמן, שאירועי אוקטובר לא היו אפיזודה חולפת, אלא ייצגו בעייה חריפה קיימת. "השתתפות ערביי ישראל בטרור היא תמרור אדום ומדובר בבעיה יותר חריפה מבעית הפלסטינים" אמר.

הפתרון שהוא מציע הוא ריסון "ההנהגה הקיצונית" של ערביי ישראל. ליברמן אמר שיפעל להוצאת התנועה האיסלאמית אל מחות לחוק, וכן את תנועתו של חבר הכנסת עזמי בשארה (בל"ד).

ראש מפלגת תקומה, ח"כ צבי הנדל, אמר במסיבת העיתונאים, כי צה"ל מעולם לא קיבל פקודה לחסל את תשתית הטרור הפלסטיני עד תום, וגם לא פקודה של "אפס פצצות מרגמה ופיגועים". הוא אמר שהוא משוכנע שאם היה צה"ל מקבל כאלה פקודות, הפיגועים היו מצטמצמים מאד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by