בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האם נרדמה בהנקה - התינוק נחנק למוות 
 
 מקרה נוסף של מוות בעריסה   
 
חדשות נענע

ההורים תושבי פ"ת נחקרו; המשטרה: לא היתה רשלנות; אמש: אם החדירה בטעות דבק לעיני בנה - הילד נאלץ לעבור ניתוח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תינוק בן שבועיים נחנק אתמול (שלישי) למוות בזמן שאמו הניקה אותו, לאחר שככל הנראה נרדמה. האם, בשעות העשרים לחייה, התעוררה סמוך לשעה שלוש לפנות בוקר כדי להניקו, נרדמה וכאשר התעוררה לאחר זמן קצר הבחינה כי התינוק נחנק. צוות רפואי שהגיע לדירה ניסה לבצע בתינוק ניסיונות החייאה ואולם התינוק נפטר כעבור מספר שעות. היום הוא יובא למנוחות.

בעקבות האירוע נחקרו הורי התינוק במשטרת פתח-תקווה ואולם השוטרים הגיעו למסקנה כי לא היתה רשלנות מצד ההורים, וכי לא היתה כוונה לפגוע בתינוק.
 

אם טפטפה בטעות דבק לעייני בנה

 
תושבת נהריה התבלבלה בין בקבוקון המכיל טיפות עיניים לבקבוקון המכיל דבק לחיזוק ציפורניים. לכן, טפפה לעיניו של בנה בן ה-5 את הדבק. הילד סבל מדלקת בעינו הימנית, אותה אבחנה האם כשחזר מגן הילדים. היא לקחה אותו לבדיקה אצל רופא של קופת החולים בעיר, ולאחר מכן רכשה עבורו טיפות עיניים, על פי המרשם שקיבלה. אולם, לאחר שקנתה את הטיפות, נכנסה לחנות בקניון שם קנתה בקבוקון של דבק לחיזוק ציפורניים מלאכותיות. כשהגיעה לביתה, שלפה את מתיקה את הבקבוקון אשר חשבה שמכיל טיפות עיניים. במקום זאת, היא טפטפה לעינו של בנה טיפות של דבק.

לאחר מספר שניות התלונן הילד שאין הוא מסוגל לפתוח את עינו. אמו הזעיקה לחדר את בעלה, שלאחר בדיקה קצרה הבין את פשר הטעות האומללה. ההורים פינו את הילד לבית-החולים בנהריה, והרופאים ביצעו בו ניתוח חירום. מנהל מחלקת העיניים, ד"ר אורי ריחני, ביקש מחברה לחומרים כימיים את הרכבו הכימי של הדבק, כדי שיוכל להמס אותו. החשש היה שהדבק יגרום לפגיעה בחלקים הפנימיים של העין. אולם, הרופאים הצליחו להציל את העין ולמנוע פגיעה חמורה בראייה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by