בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רופא איטלקי: התינוק המשובט הראשון יוולד בינואר 
 
 עובר משובט בקרוב ושניים נוספים בדרך   
 
חדשות נענע

ד"ר סברינו אנטינורי, מומחה לפריון מאיטליה: שני תינוקות נוספים יוולדו בפברואר; השוללים את השיבוט: הוא פוגע בכבוד האדם ועלול להוביל לניסיון "השבחת" המין האנושי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרופא האיטלקי סברינו אנטינורי טוען היום (שלישי) כי התינוק המשובט הראשון צפוי להיוולד בתחילת חודש ינואר 2003. אנטינורי טוען כי אשה שטופלה על ידו נמצאת כרגע בשבוע ה-33 להריונה ונושאת ברחמה עובר משובט ממין זכר. לדבריו, העובר, במשקל של כ-2.5 קילוגרמים "בריא לגמרי".

אנטינורי, מומחה לפריון מאיטליה, הכריז לפני כשנה כי ישבט אדם, ומאז הוא ממשיך לעדכן על התקדמות בניסיונות השיבוט, ואולם מסרב להציג עדויות המעידות על אמיתות הטענות. במסיבת עיתונאים ברומא אמר אנטינורי: "הכל מוביל אותנו להאמין כי ישנם 90-95 אחוזי סיכוי שהכל יימשך כשורה". לדבריו, בסביבות פברואר ייוולדו שני תינוקות משובטים נוספים.

יצוין כי רופאים ואנשי דת מתנגדים לשיבוט משום שהוא כרוך היום בשיעור גבוה של הפלות ויילודים בעלי מומים מולדים. טענות נוספות השוללות את השיבוט אומרות כי הוא פוגע בכבוד האדם ובכבוד האשה, ועלול להוביל לניסיונות ל"השבחה" גנטית של המין האנושי.

לעומת זאת, כמה מומחים להלכה יהודית בישראל אינם רואים בשיבוט פגיעה בכבוד האדם, ואולם לדבריהם בינתיים אסור לנסות לשבט בני אדם, מכיוון שברבים מבעלי החיים המשובטים התגלו מומים והשיטה כרוכה בשיעור כשלונות גבוה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by