בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשד: המתמודדת על משבצת הסטודנטים - אינה סטודנטית 
 
 הליכוד. חשד לדיווח שקרי לצורך התפקדות   
 
חדשות נענע

יו"ר ההתאחדות הסטודנטים הארצית, גילה גמליאל, מתמודדת על מקום ברשימת הליכוד לכנסת; תחקיר מגלה כי נהנתה ממעמד של סטודנטים הודות לדיווח שקרי של המנחה האקדמי שלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יושב ראש אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב קורא היום (רביעי) להתפטרותה או להשעייתה של יו"ר ההתאחדות הסטודנטים הארצית, גילה גמליאל. זאת בעקבות חשיפה של גל"צ לפיה נהנתה גמליאל, המתמודדת על מקום ברשימת הליכוד לכנסת, ממעמד של סטודנטים הודות לדיווח שקרי של המנחה האקדמי שלה.

לדברי המרצה הבכיר באוניברסיטת בן גוריון, גמליאל לא מילאה בשנה האחרונה את חובותיה האקדמיים, ולאחרונה אף אמר המרצה לסטודנטים שהוא נאלץ לשקר כדי לשמור על הקריירה הפוליטית שלה, וכדי שתוכל להמשיך להיות סטודנטית.

בפרסומים שהוציאה לקראת הבחירות, כתבה על עצמה גמליאל כי היא "סטודנטית לקראת לימודי דוקטורט בפילוסופיה", לאחר שסיימה תואר שני באותו תחום. עוד כתבה כי "240 אלף סטודנטים רוצים אותה בכנסת". גמליאל מציגה את עצמה בפריימריס כנציגת סטודנטים, ואולם בפועל מתמודדת בליכוד על המקום המשוריין לנשים, וכך יש לה סיכוי להיבחר במקום ה-10 ברשימת התנועה לכנסת.

בתגובה לפרסום אומרת גמליאל: "אני סטודנטית במדינת ישראל, לא רק סטודנטית, אלא יושבת ראש התאחדות הסטודנטים, האשה הראשונה בישראל, וכן אקדמאית לקראת דוקטורט, כפי שכתוב. בקצב שלי, עד הבחירות הבאות, אני גם אשלים את הדוקטורט שלי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by