בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
איטליה: ברלוסקוני נחקר על קשריו עם המאפיה 
 
 ניצל את זכות השתיקה. ברלוסקוני (bbc)   
 
חדשות נענע

סנטור מטעם מפלגתו של ראש ממשלת איטליה מואשם כי השתמש באחד ממשרדי הפרסום שבבעלותו של ברלוסקוני לשם הלבנת כספי המאפיה; ברלוסקוני סירב לענות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש ממשלת איטליה, איל התקשורת, סילביו ברלוסקוני, הופיע אתמול (שלישי) ברומא בפני שופטים שבודקים קשירת קשר להלבנת כספי מאפיה. ברלוסקוני ניצל את הזכות שמעניק לו החוק האיטלקי וסירב לענות על השאלות שהוצגו לו. המשפט התנהל מאחורי דלתיים סגורות מטעמי ביטחון וזאת למורת רוחם של גופי תקשורת רבים באיטליה.

תשאולו של ברלוסקוני הינו חלק ממשפט שמתנהל לאחרונה נגד מרצ'לו דל'אוטרי, סנטור מטעם מפלגתו של ברלוסקוני (פורזה איטליה), שמואשם כי השתמש באחד ממשרדי הפרסום שבבעלותו של ברלוסקוני לשם הלבנת כספי המאפיה. שופט מיוחד מסיציליה הוטס לרומא כדי להשתתף בחקירה.

הדיון נערך למרות מחאותיהם של עורכי דינו של ברלוסקוני, שכינו את התשאול "בזבוז זמן". יצויין כי ברלוסקוני התחמק עד כה מלהופיע בפני השופטים אולם באיטליה מעריכים כי במוקדם או מאוחר הוא ייאלץ לעבור חקירה מקיפה. השופטים חושדים כי כספי מאפיה עזרו בהקמתן של 20 חברות השייכות לקונצרן "פין אינווסט" השייך לברלוסקוני. ברלוסקוני אמר כי הטענה שדל'אטורי הוא חבר מאפיה זהה לטענה שהוא הגיע ממאדים, וזאת למרות שרוב הראיות נגד דל'אטורי מאנשי המאפיה בעצמם.

בכל מקרה קונצרן "פין אינווסט" מכחיש נמרצות את ההאשמות ומכנה אותן מגוחכות. "הקבוצה מעולם לא עסקה בשום פעילות בלתי חוקית ומעולם לא התבקשה לעשות כן", נכתב בהודעה שפרסמה החברה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by