בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שיפור במצבו של שמעון לוי 
 
 המחבלים ירו ויידו רימונים. סניף הליכוד בבית שאן (ערוץ 2)   
 
חדשות נענע

בנו של ח"כ דוד לוי שנפצע בפיגוע בבית שאן; ששת הרוגי הפיגוע בבית שאן הובאו אתמול למנוחות; צה"ל הרס את בתיהם של שני המחבלים שביצעו את הפיגוע; המחבלים פתחו באש לעבר סניף הליכוד בעיר ונהרגו ע"י חיילים; החמרה במצבו של אחד מהפצועים קשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שמעון לוי בנו של ח"כ דוד לוי שב היום (שבת) להכרה ומצבו מוגדר כעת בינוני עד קשה ולא נשקפת לחייו.ששת הרוגי פיגוע הירי בבית שאן הובאו אמש למנוחות. שאול זילברשטיין (36) תושב נצרת עלית, שאבטח את הכניסה לסניף הליכוד, הובא למנוחות בבית העלמין בעירו.

חמשת ההרוגים תושבי בית שאן הובאול למנוחות בעירם, בטקס משותף. ההרוגים הם: חיים אמר (56), דוד פרץ (48), מרדכי אברהם (44) ויעקב לארי (35) יובאו לקבורה בטקס משותף. הותר לפרסום של ההרוג השישי , אהוד אביטן בן 52 מבית שאן.

ארונותיהם של חמשת ההרוגים מבית שאן הוצבו ברחבת העירייה. מספר אנשים עלו לבמה וספדו להם. בין המספידים היה דוד לוי, ששלושת בניו נפצעו בפיגוע. "אחי ואחיותי, זה לא שמדובר בבני הפצועים ואחרים הפצועים, אלא כולם בנים ואחים", אמר לוי. "עת להתעשת. עת לקום. אין אנו מחנכים לוחמים כדי שימותו כצאן לטבח", זעק.

לוי שוהה רוב הזמן ליד מיטותיהם של בניו, שאחד מהם, שמעון. היום שב להכרה ומצבו מוגדר בינוני עד קשה ולא נשקפת סכנה לחייו. אחיו ג'קי, שנפגע באורח קל בגפיו, יצא ללוות את ההרוגים לדרכם האחרונה, ושב לאחר מכן לאשפוז.

בבתי החולים העמק, רמב"ם ופוריה מאושפזים 20 מפצועי הפיגוע, ארבעה מהם במצב קשה עד קשה מאוד והשאר במצב קל עד בינוני. כ-30 פצועים נוספים שוחררו לבתיהם. מצבו של אחד הפצועים החמיר, ורופאי בית חולים "העמק" בעפולה נאבקים על חייו. ד"ר עמי לב, מנהל היחידה לטיפול נמרץ, מסר שהחולה נלקח לחדר ניתוח לפתיחת בטן חוזרת. "יש קושי כירורגי בעצירת הדימומים" הסביר.
 

עד ראייה: המחבל חייך והתחיל לירות

גדודי חללי אל-אקצה של הפתח באיזור ג'נין נטלו אחריות לפיגוע ופרסמו את שמותיהם של המחבלים: עומאר ויוסוף אבו רוב מהכפר ג`ילבון ליד הר גלבוע. אחד מהם הוא שוטר פלסטיני. כוח צה"ל הרס הבוקר את בתיהם של שני המחבלים.

מתחקיר האירוע עולה כי סמוך לשעה 15:20 פתחו שני מחבלים חמושים באש והשליכו רימונים בשני מוקדים שונים, סמוכים זה לזה, באיזור התחנה המרכזית: בכניסה לסניף הליכוד, ובתחנה המרכזית עצמה, שם ירה אחד המחבלים לעבר האוטובוסים.

חיילים שהיו במקום ירו בשני המחבלים והרגו אותם. על גופותיהם נמצאו רימונים וחגורות נפץ שנוטרלו ע"י חבלנים. בסריקות באזור התחנה המרכזית נמצא רכב גנוב, שעל פי החשד שימש את המחבלים בדרכם למקום.

עדת ראייה בשם גלית, סיפרה בראיון לגל"צ: "בשעה 15:30 שמעתי יריה, חשבתי שזה בום על קולי אבל זה לא הפסיק, זה המשיך במשך דקות ארוכות. לקחתי את הילדים שלי והכנסתי אותם לחדר. פתחתי את החלון שפונה לסניף הליכוד וראיתי מראה מזעזע, אדם גבוה לבוש במעיל חאקי מחייך חיוך ציני ופשוט יורה לכל עבר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by