בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ כץ: שרון צריך לעודד ביקורים במצרים 
 
 רק כוח לא יביא שלום וביטחון. מצנע (רויטרס)   
 
חדשות נענע

שרון אמר שמצנע מזיק לישראל כשהוא שולח את מקורבו למצרים; כץ נועד עם שר החוץ המצרי והעביר לו איגרת אישית מיו"ר העבודה לנשיא מובארק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מקורבו של עמרם מצנע, ח"כ יוסי כץ, ששב אמש ממצרים דחה היום (שלישי) את הביקורת שהופנתה כלפי בשל הביקור. "עצוב לשמוע שראש הממשלה רואה בביקור אצל עזאם עזאם ובניסיון לפעול בקרב הממשל המצרי, מעשים שפוגעים במדינה", אמר. "על ראש הממשלה לעודד כל מעשה שישפר את יחסי ישראל עם מדינות ערב", הוסיף.

שרון אמר אמש, בהתייחסו לביקור: "לצערי אנחנו כבר רואים סימנים של ריצות אל השכנים, לקבלת מכתבי המלצה מהם". מעשיו של מצנע "גורמים לנזקים מדיניים לישראל", אמר שרון בנאומו במרכז הליכוד שהתכנס אמש בגני התערוכה בת"א. בתגובה אמר מצנע: "רק כוח לא יביא שקט וביטחון".

ח"כ כץ נועד בקהיר עם שר החוץ של מצרים, אחמד מאהר, ועם יועצו של הנשיא מובארק, אוסמה אל-באז. כץ העביר לשר החוץ איגרת אישית מיו"ר העבודה מצנע עבור נשיא מצרים, חוסני מובארק. מאהר אמר לאחר הפגישה, שכץ חזר על הבטחתו של עמרם מצנע לפיה "אם יהפוך לראש ממשלה יפתח במו"מ ישיר עם הפלסטינים". בנוסף אמר מאהר כי יש סיכוי טוב שמצרים תצליח להשיג הסכם הפסקת אש בין החמאס והפתח.

כץ סיפר שהישראלי עזאם עזאם הכלוא במצרים התרגש מביקורו, ואף העביר למצנע מכתב תודה. עזאם נמצא בכלא המצרי לאחר שהואשם בריגול לטובת ישראל.

אל-באז דחה את הטענות לפיהן מתערבת מצרים במערכת הבחירות בישראל. "אנו תמיד נשמח להיפגש עם אישים מישראל, ונוסיף ונעשה זאת כדי לקדם את תהליך השלום", אמר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by