בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"שחקנים מהנבחרת בילו עם נערות ליווי בלילה לפני המשחק מול דנמרק" 

"שחקנים מהנבחרת בילו עם נערות ליווי בלילה לפני המשחק מול דנמרק"

 
 
חדשות נענע

- כך מפרסם הבוקר העיתון "מעריב". לפי הפרסום, בילו השחקנים עם נערות ליווי במלון בו שהו גם בלילה שאחרי התבוסה. יו"ר ההתאחדות, גברי לוי, והמאמן הלאומי שלמה שרף, אומרים כי יבדקו את הדברים אך אינם מאמינים שהדיווח נכון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שחקנים בנבחרת ישראל בכדורגל בילו את הלילה שלפני המשחק מול דנמרק עם נערות ליווי - כך טוען הבוקר (רביעי) העיתון "מעריב". לדברי העיתון, השחקנים בילו במסיבות חשק עם נערות ליווי עד השעות הקטנות של הלילה, במלון בו שהתה הנבחרת - גם בלילה שאחרי משחק התבוסה המשפיל לדנים.

כזכור, הפסידה הנבחרת בתוצאה 5:0 לנבחרת הדנית, באחד מהמשחקים הגרועים ביותר שלה בכל הזמנים, ובהפסד הבית הגבוה ביותר בשנים האחרונות.

יושב ראש התאחדות הכדורגל, גברי לוי, הכחיש הבוקר את הפרסומים. בראיון לגלי צה"ל אמר לוי כי יערוך בדיקה בנושא, למרות שהוא "לא מאמין שהשחקנים היו עושים דבר כזה". לוי הוסיף ואמר כי ישקול לתבוע את מפרסמי הדיווח. מ"מעריב" נמסר בתגובה כי הם עומדים מאחורי הדיווח.

גם מאמן הנבחרת, שלמה שרף, אמר כי יבדוק את הדיווח אך אינו מאמין שהוא נכון. בראיון לגלי צה"ל מקופנהאגן אמר שרף: "קיבלתי את זה בתדהמה. אני בודק את העניין. אחרי המשחק השכמנו בשעה מאוד מוקמת לטוס לקופנהאגן. אם הם הספיקו לעשות את זה בשעה וחצי, הם מאוד מהירים".

היום תשחק הנבחרת בדנמרק במשחק הגומלין מול הנבחרת הדנית, באיצטדיון פארקן בקופנהאגן. כל הכרטיסים למשחק נמכרו כמה שבועות מראש, והדנים אומרים כי הם מצפים לתוצאה גבוהה יותר מזו שהשיגו ברמת-גן. זה יהיה משחקו האחרון של שלמה שרף כמאמן הנבחרת הלאומית.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by