בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נמשכים אירועי האש בשטחים 
 
 צה``ל בשטחים. שורת נסיונות פיגוע (רויטרס)   
 
חדשות נענע

אין נפגעים באף אחד מהאירועים; שני פיגועים גדולים סוכלו ברצועה; בפיצוץ בחוות גז פלסטינית סמוך לשכם נהרגו 3 בני אדם ו-5 נוספים נפצעו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאורך כל היום (חמישי) היו אירועים בטחוניים ברחבי הגדה וברצועת עזה. בגבול ישראל מצרים ליד רפיח היו חילופי אש רבים בין חיילי צה"ל לבין פלסטינים ובין היתר נזרקו רימונים אל עבר כוח צה"ל ורימון נוסף נזרק אל עבר רכב צבאי. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

בחברון נהרג פעוט פלסטיני בן שלוש. הפלסטינים טענו כי הפעוט נהרג מאש של חיילי צה"ל, אולם מצה"ל נמסר בתגובה כי הפעוט נהרג ככל הנראה מרסיסים של מטען שהושלך אל עבר כוח צה"ל.

בצהריים נהרגו שלושה פלסטינים וחמישה נוספים נפצעו בפיצוץ שהיה בחוות גז פלסטינית בכפר קוסין, סמוך לשכם.

הבוקר הצליחו כוחות צה``ל לסכל שני פיגועים ברצועת עזה. החיילים איתרו שני מטענים גדולים על גדר המערכת בגבול ישראל-מצרים וניטרלו אותם. מטען גחון התגלה מול קיבוץ כפר עזה ומטען נוסף ליד מוצב טרמית בגזרה המרכזית של הגבול. מבדיקה עולה כי המטענים, שפוצצו באופן מבוקר, שקלו כמה קילוגרמים כל אחד.

מוקדם יותר נורתה אש לעבר רכב ממוגן שהסיע תלמידים, סמוך להתנחלות מורג בגוש קטיף שברצועת עזה. איש לא נפגע. אש נורתה גם לעבר מוצב צה"ל במרכז הגוש. לא היו נפגעים והחיילים השיבו אש אל מקור הירי. בתקרית נוספת הבוקר נורו יריות מתוך בית לעבר שיירה אזרחית, שלוותה ברכבים צבאיים, בצומת נצרים. איש לא נפגע.

בבית לחם הכריזה הבוקר הטלוויזיה המקומית על שבירת העוצר המוטל על העיר. כוחות צה"ל הפועלים בעיר מנסים לאכוף מחדש את העוצר, שלא הוסר באופן רשמי. הלילה נעצרו בבית לחם 5 מבוקשים החשודים במעורבות בתכנון הפיגוע, שהיה בשכונת קרית מנחם בירושלים לפני שבוע.

תנועת החמאס מעודדת את תומכיה לבצע התקפה אלקטרונית בהיקף גדול, נגד אתרים ישראליים ויהודיים באינטרנט. מחר אמורה להתחיל ההתקפה, המכונה "ג'יהאד אלקטרוני", והיא תימשך שלושה ימים ותכוון נגד אתרים רשמיים של ממשלת ישראל ושל חברות, המקיימות קשרי מסחר עם ישראל.

באתרי אינטרנט המשמשים את החמאס מפורטות דרכים לפריצת אתרים ברשת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by