בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בכירים בפורטוגל חשודים בחברות ברשת פדופיליה 
 
 הילדים עברו התעללות משך שנים (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

הפרשה מסעירה את המדינה הקתולית; הרשת פעלה משנות ה-70; הנערים נאנסו ושודלו לזנות; נשיא המדינה לשעבר ובכירים במשטרה ידעו והתעלמו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרשת מין מסעירה בשבוע האחרון את פורטוגל; רשת פדופיליה שנחשפה מצביעה על מעורבותם של דיפלומטים, אנשי תקשורת ופוליטיקאים בכירים.

יותר מזה, במהלך השנים בגיעו לידי הרשויות עדויות לכבי הנעשה בבית יתומים ממשלתי, אולם הם התעלמו מהמידע. בין הששודים בהסתרת הפרשה מוזכרים נשיא לשעבר, גנרל רמאליו איאנס, ובכירים במשטרה.

נשיא פורטוגל, ג'ורג' סמפאיו, הורה למשטרה לפתוח בחקירה מאומצת עד לגילוי כל פרטיה המזעזעים של הפרשה. "החוקרים יהפכו כל אבן עד שיגלו מה קרה", אמר הנשיא. מנהל בית היתומים וסגנו פוטרו ביום שני.

הפרשה נחשפה לאחר שאחת התלמידים לשעבר הגיש תלונה נגד עובד המקום, קרלוס סילווינו. המשטרה פתחה בחקירה נגד סילווינו, בחשד שניהל רשת שפעלה משנות ה-70. למעלה ממאה נערים סבלו משך שנים מהתעללות שכללה אונס ושידול לזנות.

במהלך החקירה נתפסו צילומים של אנשי ציבור המלווים בנערים צעירים בבית היתומים "קאזה פיה" בליסבון. חלק מן התצלומים נמצאו בביתו של דיפלומט פורטוגזי, אשר בביתו נמצאו גם ארבעה ילדים שנעלמו מבית היתומים, והוחזקו בו כמה ימים בחדר נעול.

מזכירת המדינה לענייני משפחה לשעבר, טרזה קוסטה מאסדו, סיפרה שהנשיא לשעבר איאנש פגש את הילדים בשנת 1980, ולמרות שסיפרו לו על מסכת העינויים שעברו, הוא לא עשה דבר. מאסדו טענה שכבר לפני 20 שנה שלחה למשטרה קלסר המכיל תצלומים ועדויות של ילדים, אולם המשטרה התעלמה והיא עצמה החלה לקבל איומים על חייה. כעת, משנפתחה ה]רשה, היא החלה שוב לקבל שיחות טלפון של אנשים המאיימים להרוג אותה ולפשוט את עורה.

ארגונים בינלאומיים למלחמה בפדופיליה טענו לאחרונה שפורטוגל היא גן עדן לפדופילים. במדינה פועלות קבוצות פדופיליות בלגיות והולנדיות, אשר חוטפות ילדים משכונות העוני.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by