בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תע"ל וחד"ש מתאחדות; טיבי יוצב במקום ה-3 
 
 טיבי. הסכם טעון אישור של מועצת חד``ש (לעמ)   
 
חדשות נענע

ח"כ האשם מחמיד, שעדיין לא הצטרף לאף מפלגה, הכריז על הקמת מפלגה חדשה שתיקרא: "הברית הלאומית המתקדמת"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מועצת תנועת חד"ש החליטה הערב (שני) להתאחד עם תנועת תע"ל בראשות ח"כ אחמד טיבי. על פי ההסכם בין שתי המפלגות, טיבי יוצב במקום השלישי ברשימה המשותפת. בסוף השבוע אישרה הנהגת חד"ש את הסכם תע"ל והסכימה למקם את טיבי לפני דב חנין, המועמד היהודי ברשימה.

להחלטה על האיחוד תרם סקר של מכון "מותגים", לפיו רשימה משותפת של שתיהן זוכה בשישה מנדטים, לעומת חמישה מנדטים לכל היותר אם ירוצו בנפרד. עוד מראה הסקר כי רשימה משותפת תזכה לקולות רבים מקרב הצעירים הערבים ומשכבת המשכילים הערבים.

חבר הכנסת האשם מחמיד, שעדיין לא הצטרף לאף מפלגה, הכריז מוקדם יותר על הקמת מפלגה חדשה שתיקרא: ``הברית הלאומית המתקדמת``.
 

בשארה וברכה בראשות בל"ד וחד"ש

 
יריית הפתיחה במו"מ על איחוד הרשימות הערביות היתה הבחירות בבל"ד ובחד"ש. חברי הכנסת עזמי בשארה ומוחמד ברכה נבחרו שוב לראשות בל"ד וחד"ש. למקום השני בחד"ש נבחר גם הפעם עיסאם מחול. למקום השלישי נבחר עו"ד דב חנין מתל אביב, שהכריז על מועמדותו לאחר פרישת ח"כ תמר גוז'נסקי. מולו התמודד יו"ר ועדת המעקב העליונה של הציבור הערבי, שווקי חטיב.

לראשות בל"ד נבחר ח"כ עזמי בשארה, שזכייתו הייתה ודאית מכיוון שאיש לא קרא תיגר על מנהיגותו. למקום השני נבחר ד"ר ג'מאל זחאלקה, תושב כפר קרע וממקימי בל"ד. מולו התמודד ריאד אניס מאום אל-פחם, עו"ד השותף בצוות ההגנה של המוזהרים הערבים בוועדת אור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by