בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון ונתניהו: ישראל לא מקבלת חזון שתי מדינות ל-2 עמים 
 
 ישראל לא מקבלת את החזון האמריקני. שרון ונתניהו (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ראש הממשלה ושר החוץ סתרו את דבריו של השגריר באו"ם, שאמר כי ישראל מקבלת את חזון הנשיא בוש; שרון ציין בישיבה את יום האיידס הבינלאומי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה אריאל שרון ושר החוץ בנימין נתניהו, אמרו בישיבת הממשלה הבוקר (ראשון) כי ישראל אינה מאמצת את חזון "שתי מדינות לשני העמים", בתגובה לדיווח היום בעיתון 'הארץ' לפיו שגריר ישראל באו"ם אמר כי ישראל מקבלת את החזון.

על פי הדיווח ב'הארץ', השגריר יהודה לנקרי הציג את העמדה הישראלית בדיון השנתי של עצרת האו"ם בנושא הבעייה הפלסטינית, ודבריו פורסמו בפרוטוקול הרשמי של האו"ם. השר יצחק לוי (המפד"ל) אמר בישיבה כי הוא מבקש לדעת אם דברי השגריר באו"ם היו על דעת ראש הממשלה או שר החוץ. בתגובה אמר נתניהו כי דברי לנקרי לא היו על דעתו וכי הוא יפעל לבירור העניין.

משמעות הודעתו של השגריר לנקרי, שישראל מקבלת את החזון "שתי מדינות שחיות זו בצד זו בשלום ובביטחון", שגיבש הממשל האמריקני. את החזון הציג נשיא ארה"ב ג'ורג' בוש בנאומו בחודש יוני השנה, כבסיס להסדר שלום עם הפלסטינים.
 

שרון: המאבק באיידס הוא אינטרס חשוב לציבור בישראל

 
בפתח הישיבה הזכיר ראש הממשלה כי היום מצוין ברחבי העולם יום האיידס הבינלאומי. "אנו מציינים היום את יום האיידס העולמי", אמר שרון והוסיף, "המאבק במחלה זו הוא אינטרס חשוב לכלל הציבור בישראל".

ראש הממשלה אמר עוד כי "עלינו, כאזרחים במדינת ישראל לעשות ככל שנוכל להיאבק במחלה ולסייע לחולים, לנשים ולמשפחותיהם בישראל". הוא ציין גם כי "ישראל רואה חשיבות גבוהה בהשתתפותה במאבק העולמי, להגברת המודעות למחלה ולדרכים להתמודד אתה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by