בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביקורת על התנהלות ועידת הליכוד אמש 
 
 בשבוע הבא יבחר המרכז את רשימת הליכוד לכנסת. שרון ונתניהו (רויטרס)   
 
חדשות נענע

במה שכינו חברי המרכז "מחטף" החליטו בוועידה שלא לאפשר לח"כ להתמודד ברשימות המחוזיות; מקורבי שרון שניהלו את הישיבה פיזרו אותה מבלי לקיים את ההצבעות בנושא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמים בכירים בליכוד מותחים הבוקר (שני) ביקורת חריפה על האופן שבו ננעלה אמש ישיבת ועידת התנועה. בישיבה פרץ עימות בין חברי-כנסת שדרשו לבצע שינויים בתקנון הבחירות, לבין מקורבי רה"מ, אריאל שרון, שניהלו את הישיבה, ופיזרו אותה מבלי לקיים את ההצבעות בנושא.

בישיבה הוחלט שלא לשנות את אופן בחירת הרשימה לכנסת, ולא להצביע על בקשתם של כמה חברי-כנסת מכהנים, שביקשו לאפשר להם להתמודד על מקומות משוריינים לנציגי מגזרים ומחוזות. ניסיונות של חברי הכנסת איוב קרא וישראל כץ למחות על המהלך, לא צלחו משום שהמיקרופונים שלהם נותקו לפתע. משמעות ההחלטה היא שבבחירות לרשימת הליכוד שייערכו בשבוע הבא יוכלו חברי הכנסת להתמודד גם ברשימות המחוזיות ולא רק ברשימה הארצית הצפופה.

לפני המהומה נאם ראש הממשלה, אריאל שרון, בפני באי הוועידה. שרון אמר בין היתר בנאומו כי לא יאפשר לפלגנות לפגוע בליכוד: "לא אאפשר לאיש להחזיר אותנו לימים אחרים. לא תהיה מחנאות. אני קורא לכל אחת ואחד מצירי ועידת הליכוד להימנע מכל התחשבנות פוליטית", דברי שרון.
 

דני נווה: הגיעו אלי שמועות על רשימת חיסול

 
השרים לימור לבנת ודני נווה מאשימים היום גורמים בליכוד, כי הם מנסים לדחוק אותם אל מחוץ לרשימת המועמדים לכנסת.

השר נווה אמר "הגיעו אלי שמועות על רשימת חיסול. אני בטוח שראש הממשלה לא יתן יד לניסיון לפגוע בשריו הבכירים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by