בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מרצ בחרה מועמדיה לכנסת 
 
 שריד. אלטרנטיבה יחידה לבחירה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ועידת המפלגה בחרה את 27 המועמדים שיופיעו ברשימתה לכנסת; אושרה כהונתו של שריד כיו"ר המפלגה; דירוג המועמדים ברשימה ייקבע בשבוע הבא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בבחירות 27 המועמדים לכנסת שנערכו הערב (שני) בוועידת מרצ הגיע אילן גילאון למקום הראשון עם 491קולות מתוך 590. אחריו דורגו מוסי רז, רן כהן, אבשלום וילן, חיים אורון וזהבה גלאון. נגסט מנשה שהגיע למקום השביעי היא מועמדת חדשה שמייצגת את העדה האתיופית בישראל. במקומות השמיני והתשיעי דורגו נעמי חזן ועוזי אבן. דירוג המועמדים ברשימה לכנסת ייקבע בשבוע הבא.

ועידת מרצ אישרה אחר הצהריים את בחירתו של ח"כ יוסי שריד ליו"ר המפלגה, לאחר שהיה המועמד היחיד לתפקיד. בגני התערוכה בתל אביב נפתחו לפנות ערב הבחירות לרשימת מרצ לכנסת. בתום נאומו של שריד החלו הבחירות - מתוך 51 מועמדים ייבחרו 27 הערב ובשבוע הבא הם ידורגו לתוך הרשימה הסופית של המפלגה.

הוועידה אישרה גם את השיריונים ברשימתה לכנסת הבאה. לשריד שוריין המקום הראשון, לרומן ברונפמן, נציג מפלגת הבחירה הדמוקרטית, שוריין המקום החמישי וליואב קריים, נציג הנכים, שוריין המקום ה-12. ח"כ מוסי רז הביע היום התנגדות לשיריון המקום ברשימה לרומן ברונפמן. "רומן הוא אדם נהדר אך צריך היה לחלק את השיריונים בצורה קצת שונה", אמר רז.

במקביל פתחה היום מרצ בקמפיין התוקף בצורה ישירה ובוטה את ראש הממשלה, אריאל שרון. לדברי בכיר במפלגה מדובר במלחמת "ראש בראש" בשרון במטרה לשנות את התדמית השגויה שדבקה בו של "הסבא הטוב". בין הססמאות שניתלו כבר ברחבי הארץ: "כי שרון כישלון". המסרים שיועברו בקמפיין: מרצ היא המפלגה היחידה שמשמשת כביטוח נגד שרון וגם האלטרנטיבה האמיתית מכיוון שהיא היחידה שלא תצטרף לממשלתו.

יו"ר המפלגה, יוסי שריד, אמר כי "אנחנו חושבים שהמצב בארץ הוא כישלון גמור בכל התחומים ועל פי השקפתנו כישלונות הם לא יתומים, יש להם אבא ושרון הוא האבא. הוא הוכיח כישורים של הצלחה להתחמק מאחריות לכישלון וזה מחייב אותנו להצביע עליו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by