בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סוכל ניסיון פיגוע בבסיס צבאי בחיפה 
 
 בעקבות המידע התחילו בביצוע מעצרים. חייל עוצר פלסטיני (רויטרס)   
 
חדשות נענע

מחוז ש"י של המשטרה חשף חולייה של הג'יהאד האיסלאמי מג'נין; החולייה תכננה לפוצץ מזוודת נפץ בכניסה לבסיס; חבריה נעצרו זמן קצר לפני שיגור המחבל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת מחוז ש"י חשפה היום (שני) כי חוקריה הצליחו לסכל פיגוע גדול בחיפה. לפני כמה ימים עצרה המשטרה פעיל ג'יהאד בן 17 מג'נין, שהודה בהשתייכות לחוליה צבאית של הג'יהאד האיסלאמי. לדברי העצור, עלא אחמד מוחמד טוולבה, התכוונה החוליה לבצע פיגוע בבסיס צבאי באיזור חיפה, בעזרת מזוודה עמוסה בחומרי נפץ.

במהלך ההכנות לפיגוע, בחרה החוליה פעיל שאמור היה להוציא את הפיגוע אל הפועל. הוא אמור היה ללבוש מדי צה"ל ולהסתובב באיזור הבסיס כדי להכיר את השטח. הפעיל קיבל 1,000 שקל עבור המשימה וכן 3,000 ש"ח, בכדי לרכוש מכונית גנובה בעלת לוחית זיהוי ישראלית, עמה אמור היה להגיע לזירת הפיגוע.

לידי כוחות הביטחון הגיע מידע מודיעיני שבעקבותיו החלו במחוז לבצע מעצרים. החברים הנוספים בחולייה, שידעו על מיקום המזוודה, הלכו למקום ופוצצו אותה כדי להשמיד ראיות. לדברי השוטרים, המזוודה הכילה יותר מ-10 ק"ג חומר נפץ, והמחבל אמור היה להפעיל אותה בשלט רחוק באמצעות טלפון.

חברי החוליה נתפסו זמן קצר לפני שיגור המחבל, וחשיפתה מנעה פיגוע רב נפגעים. יצויין כי בעבר כבר סוכלו פיגועים בבסיסים צבאיים באיזור חיפה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by