בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אירופה אומרת לא לסיגריות 
 
 אין איסור על תליית פוסטרים ומודעות ברחובות   
 
חדשות נענע

הגבלות על פרסום סיגריות בעיתונים, במגזינים, באינטרנט ובאירועי ספורט המוניים, אושרו היום באיחוד האירופי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הגבלות על פרסום סיגריות בעיתונים, במגזינים, באינטרנט ובאירועי ספורט המוניים, אושרו היום (שני) על ידי שרי הבריאות של 13 מתוך 15 מדינות האיחוד. "השרים היכו בתעשיית הטבק במקום הכי כואב", הודיע הממונה על הבריאות באיחוד האירופי, דיוויד ביירן.

ההגבלות ייכנסו לתוקף בשנת 2005, ויצטרפו לאיסור שכבר קיים על פרסום בטלוויזיה. בין היתר ייאלצו חברות הסיגריות לוותר על הפרסום במרוץ המכוניות "פורמולה 1", ועל הפצת סיגריות חינם, במסגרת קידום מכירות.

לחברות הסיגרות נותרו עדיין מספר תחומים שלא ייפגעו מהחוקים החדשים: אין איסור על תליית פוסטרים ומודעות ברחובות, על פרסום בקולנוע ובאמצעות הדפסת לוגו על פרטי לבוש.

גרמניה ובריטניה הצביעו נגד החוק אבל מסיבות הפוכות. גרמניה אמרה שהחוק מוגזם וביקשה שעיתונים שאינם מתפרסמים מחוץ למדינה, יוכלו להמשיך לפרסם סיגריות. בריטניה טענה שהחוק אינו תקיף מספיק: "אם יש חלל כלשהוא בחוק, התעשיה תחפש איך לנצל אותו", אמר שר הבריאות הבריטי, אלן מילבורן.

"רק באיחוד האירופי, תעשיית הטבק צריכה להשיג חצי מיליון מעשנים חדשים בכל שנה, כדי להחליף את המעשנים שמתים בטרם עת בגלל מחלות הקשורות לעישון", אמר הממונה על הבריאות באיחוד, דיוויד ביירן. "החוקים עליהם הסכמנו היום יקשו עליה לעשות את זה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by