בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המבוגרים הפכו את הילדים לצעצועי מין 
 
 במקום לשחק הילדים הופכים לצעצועי מין (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

אם ושכן נהגו לאנוס את ילדיה; תושב ת"א אנס 2 אחייניות משך שנים ; 15 שנים לחרדי שנהג לאנוס את בתו הקטנה; מתנחל בן 16 חשוד באונס 4 נערים צעירים; שמש במקווה אנס ילדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שורות חשיפות וכתבי אישום בגין תקיפות מיניות ומעשי אונס בקטינים וכן וגילוי עריות ופגיעה בילדים צעירים בתוך המשפחה אירעו ביממה באחרונה ברחבי המדינה.

המשטרה עצרה הלילה גבר ואשה תושבי לוד, החשודים כי נהגו ולבצע מעשים מגונים בשני ילדיה של האשה, שבעת המעשים שהתרחשו לפני 9 שנים, היו בני 8 ו-12. האם נעצרה בעקבות תלונה שהגישה בתה, היום בת 17, בטענה שאמה התעללה בה ובאחיה בצורה קשה במשך שנים.

המתלוננת ואחיה שניהם חירשים אילמים. הנערה סיפרה למשטרה כי אמה אילצה אותה לעסוק בזנות מאז היתה בת 8 וביצעה גם מעשים מגונים באחיה, שהוא היום בן 21. עוד סיפרה המתלוננת, כי אמה עסקה בזנות וקיימה יחסי מין תמורת תשלום לנגד עיני הילדים.

השכן, בן ה-27, חשוד שנהג לאנוס את הבת באישור אמה. הנערה הוצאה מביתה בצו של בית משפט והועברה למוסד בו היא שוהה עד היום. אחיה נשאר כל השנים בבית האם ובעקבות התלונה שהגישה הבת, נחקר גם הוא במשטרה. האם והשכן הודו בכל החשדות נגדם. הם יובאו היום להארכת מעצרם בבית משפט השלום ברמלה.

תושב תל אביב בן 47 נעצר בחשד שאנס וביצע מעשים מגונים בשתיים מאחייניותיו במשך שנים. שתי הנשים הן בנות 17 ו-20 היום, והדוד החל במעשיו כשאר היו ילדות. היום יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.
 

מתנחל בן 16 אנס 4 נערים

חוקרי משטרת מחוז ש"י ביקשו מבית משפט השלום בירושלים להאריך את מעצרו של נער בן 16 מהתנחלות בגזרת בנימין, החשוד באונס. הנער חשוד שביצע מעשי סדום ומעשים מגונים קשים בארבעה נערים צעירים.

דוד וייס (23) העובד כשמש במקווה בבני ברק, נאשם בביצוע מעשים מגונים בילדים ובנערים, בגילאי 8-16, במשך שלוש השנים האחרונות.

חלק מן המעשים ביצע וייס במקווה, וחלק במקומות אחרים. המקרה האחרון היה לפני כשבועיים. הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.
 

15 שנים לחרדי שאנס את בתו משלך חצי שנה

בית המשפט המחוזי בירושלים גזר אמש 15 שנות מאסר על אב, שנהג לאנוס את בתו בחצי השנה האחרונה. האב "האוהב" נתפס בעת שביצע בה מעשה סדום במכוניתו, על ידי שוטרים שעברו במקום.

על פי גזר הדין, הגבר, חרדי ואב לתשעה ילדים נוספים, הסביר לבתו בת ה-12 שמשום שיש לו בעיות בחיי המין עם אמה, הבת חייבת למלא את חובותיה של האם כלפיו.

להגנתו טען האב כי הוא סובל מבעיות נפשיות, אולם בדיקה פסיכיאטרית הוכיחה שהוא כשיר לעמוד לדין והיה אחראי למעשיו גם בעת ביצוע המעשים.

בגזר דינם קבעו השופטים: "אין פשע בזוי ומחפיר יותר מגילוי עריות, אף במעשה חד פעמי, ולא כל שכן כשהוא משתרע על פני תקופה ארוכה, חוזר ונשנה, והוא מבוצע בילדה רכה בשנים".
 
 

אב מהצפון ביצע מעשי סדום בבתו מגיל 8

לבית המשפט המחוזי בנצרת הוגש כתב אישום נגד תושב צפון הארץ בן 71, בגין ביצוע מעשי סדום אכזריים בבתו, מאז היתה בת 8.

מכתב האישום עולה, שהאב נהג לאיים על הילדה שלא תספר לאמה על המעשים שביצע בה. אולם, הוא הפסיק את מעשיו כשהיתה בת 17, משום שאיימה לספר לאם על המתרחש מתחת לאפה. האב מואשם גם בגין הדחה בחקירה. הוא נעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by