בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תנועת הפת"ח לפלסטינים: אל תקנו את מוצרי תנובה 
 
 
חדשות  נענע

בעקבות קמפיין פרסומי של החברה ברשות הפלסטינית, קוראת תנועת הנוער של הפת"ח לחרם כללי על תנובה. הסיבה - "נימת הזלזול והיהירות בפרסומת"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תנועת הנוער של הפת``ח לא מרוצה מהקמפיין הפרסומי שהכינה חברת "תנובה" לקהל הפלסטיני. במודעה שפרסמה בעיתונים הנפוצים ברשות הפלסטינית אתמול (שישי), גינתה את הסרטון שבו מרחף כדור פורח של "תנובה" בשמיים.

"אנו מביעים את כאבנו האמיתי מנימת הזלזול והיהירות המובעים על ידי הבלון בריחופו בשמינו הטהורים, כרמז המאחד את אדמתנו מחדש תחת מטרייה כלכלית אחת", נכתב במודעה. "הדבר מצביע על תחושת היהירות, הזלזול והעליונות ומחזיר את זיכרונות הכיבוש מהדלת המסחרית".

התנועה ביקשה מהעם הפלסטיני לרכוש רק את "מוצריו הלאומיים" ודרשה מראשי המשק הישראלי ליצור שוויון הזדמנויות על ידי פתיחת השוק הישראלי למוצרים פלסטיניים.

ב"תנובה" לא התרגשו מהמודעה וטענו שהיא מבטאת דעה של קבוצת נוער מצומצמת בלבד. "לפני עליית הקמפיין ערכנו מחקרים וקבוצות מיקוד בג`נין, רמאללה ועזה", הסביר מנכ"ל חברת הפרסום האחראית על הקמפיין מטעם "תנובה". "כל הנשאלים הצביעו פה אחד עבור הפרסומת הזו ולכן אין כל בסיס לטענה שהסרטון יהיר ומבטא עליונות".

היקף המכירות של החברה ברשות הפלסטינית מגיע ל-200 מיליון שקל לשנה.

הידיעה פורסמה באתר החדשות "אייס".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by