בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משה ארנס פורש מהכנסת 
 
 מדובר בזיוף. שרון לוחץ ידיים בכנס ליכוד (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ביקש שיסירו את שמו מרשימת המתמודדים בפריימריס; ארנס: "הגיע הזמן לומר די"; מקורבי שרון מכחישים שהכינו "רשימת חיסול"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חבר הכנסת משה ארנס, הודיע היום (רביעי) למינהלת הליכוד כי לא יתמודד בפריימריס של המפלגה וביקש להוציא את שמו מרשימת המועמדים. ארנס אמר כי התלבט זמן רב אם להתמודד ובסופו של דבר הגיע למסקנה שאינו מעוניין לעבור את כל השלבים הכרוכים בכך, ובכלל זה פניות אל חברי מרכז הליכוד כדי שיבחרו בו: "מאחורי קרירה פוליטית ארוכה, אולי ארוכה מידי והגיע הזמן לומר די. אני לא בנוי להתרוצץ בין אנשים ולבקש מהם להצביע עבורי". ארנס הוסיף כי אריאל שרון לא פנה אליו כדי שישנה את דעתו. "ראש הממשלה לא ביקש ממני להצטרף לממשלה ואני לא מצפה לזה", דברי ארנס.

בתוך כך, מקורביו של ראש הממשלה, אריאל שרון, הכחישו היום את הידיעות לפיהן הפיצו רשימה של מועמדים לכנסת, ששרון "חפץ ביקרם". המקורות אף אמרו ששרון הורה להגיש תלונה במשטרה נגד הגורמים שהפיצו את הרשימה בשמו.

המחלוקת פרצה בכנס ליכוד בנתניה. בין משתתפי הכנס הופצו גליונות, עליהם הודפסו רשימות של מועמדים, שנחשבים חלק ממחנה שרון. הרשימות הופצו תחת הכותרת "הנבחרת של שרון". מקורבי שרון סיפרו שהגיב בכעס רב על האירוע, ואמר שמדובר בזיוף.

השמות המופיעים ברשימה: סילבן שלום, שאול מופז, ציפי לבני, רובי ריבלין ואהוד אולמרט ברשימה הארצית; איתן סולמי במחוז ת"א; יעקב אדרי במישור החוף; יעקב אפללו במחוז הצפון; דוד עמר במחוז חיפה; יעקב ברדוגו במחוז השפלה; רובי ישראלי במיגזר הצעירים; יחיאל חזן במחוז יש"ע; מיכי רצון בגוש דן; דני דנון במחוז ירושלים ועומרי שרון במחוז הדרום. חסרים ברשימה מועמדים, שנחשבים מקורבים של בנימין נתניהו: לימור לבנת, דני נוה ומאיר שטרית.

על פי "מעריב" מסרו אנשי שרון, שגם אם יהיו אנשים ששרון יסייע להם לקראת הבחירות לכנסת, שייערכו בתחילת השבוע הבא, הוא לא יעשה זאת באמצעות פרסום רשימות. "אי אפשר להכריח אנשים להצביע על-פי רשימות, הם לא עדר", אמרו.

יש המעריכים כי הפצת הרשימות נועדה לפגוע בבנו של ראש הממשלה, עמרי שרון, שמתמודד מטעם מחוז הדרום. הבן זכה לקיתונות של ביקורת, משום שהוא מתיימר לייצג מחוז שאינו שייך אליו. שרון מתגורר במרכז תל-אביב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by