בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הולנד: סניפי "איקיאה" סגורים עד להודעה חדשה  
 
 פצצה נמצאה בחנות איקאה באמסטרדם (רויטרס)   
 
חדשות נענע

זאת בעקבות גילוי מטעני החבלה בסניפי הרשת במדינה; איקיאה: מכתב איום הוא שהביא לפינויים מראש של הסניפים; החברה בישראל: סידורי האבטחה אצלנו קפדניים ביותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת הרהיטים השבדית "איקיאה" מבהירה הערב (רביעי) כי סניפיה בהולנד יישארו סגורים עד להודעה חדשה, ואולם יתר הסניפים בעולם ימשיכו לפעול כסדרם. זאת בעקבות איתור מטעני הנפץ בסניפיה בהולנד.
בהודעת שפרסמה החברה נאמר כי עוד בטרם אותרו המטענים פונו הסניפים בעקבות מכתב איום שהתקבל. "האיום נבדק ברצינות על-ידי החברה והמשטרה", נאמר בהודעה ובחברה מבהירים כי "לפי שעה, אין כל סימנים לכך שמדובר בפעילות טרור".

משטרת הולנד ממשיכה לערוך חיפושים אחר מטעני חבלה בעשר החנויות של הרשת במדינה, לאחר שאמש נמצאו שתי פצצות בחנויות הרשת באמסטרדם ובסליידרכט שבדרום מזרח המדינה. המשטרה ניטרלה את הפצצות, ואולם במהלך ניטרול הפצצה בסליידרכט היא התפוצצה וגרמה לפציעת שני שוטרים.

הנהלת איקאה בהולנד החליטה לסגור את כל חנויות הרשת בעקבות מציאת המטענים והחיפוש אחר פצצות נוספות. "חקירת הפצצות נתנה לנו יסוד להאמין שעלול להתרחש פיצוץ בחנות של איקאה. יש 10 כאלה בהולנד וההנהלה החליטה לסגור אותן בזמן החיפושים``, מסרה דוברת המשטרה והוסיפה בנימה של מיסתורין, ``אני לא יכולה להגיד למה אנו לוקחים את העניין כל כך ברצינות``.

דובר סניף איקאה בישראל מסר היום כי האירועים המתרחשים בסניפי החברה בהולנד אינם נוגעים לסניף הישראלי. עוד נמסר בהודעה כי סידורי הביטחון באיקאה ישראל קפדניים ביותר מאז יום הפתיחה, וימשיכו להיות כך כמתחייב מהמציאות הביטחונית בארץ.
 

התרעה על פצצה במשרד של סוכנות ידיעות מקומית

 
בתוך כך פונה הבוקר המשרד הראשי של סוכנות הידיעות ההולנדת ANP מיושביו, לאחר שהמשטרה המקומית קיבלה אזהרה, שלפיה ייתכן שפצצה הוטמנה בבניין.

``הגיע דיווח מהמשטרה ברייסווייק שיש חומרי נפץ בבנין. הם קיבלו התרעה``, מסר העורך הראשי של ANP והוסיף כי ``כולם עומדים ברחוב כרגע``. רייסווייק מרוחקת כמה קילומטרים מבירת הולנד, האג.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by