בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אימאם של מסגד בנצרת נעצר בחשד להסתה 
 
 מוסלמים מתפללים מול כנסיית הבשורה (לעמ)   
 
חדשות נענע

שייח נאזם אבו סאלים חשוד כי הפיץ מאמר הסתה בקרב סטודנטים בטכניון; סלים אף נחשד בתקיפת השוטרים שבאו לעצור אותו; מקורביו טוענים שזוהי עלילה על רקע מאבק הדתות בעיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת נצרת עצרה השבוע את שייח נאזם אבו סאלים, האימאם של מסגד א-דין, בחשד להסתה ולתקיפת שוטרים. אבו סאלים מכחיש את הטענות נגדו ואומר שזוהי עלילה, על רקע מאבק הדתות בעיר.

אבו סאלים חשוד כי הפיץ בקרב סטודנטים בטכניון בחיפה מאמר בשם "מלחמת הצלבנים ובוש, ומעשיו של שרון במחנה הפליטים ג'נין", כך על פי "הארץ". ביום ראשון הגיעו שוטרים לזמן אותו לחקירה, ולטענת המשטרה הוא תקף אותו.

לטענתו של סאלים, ביקש מן השוטרים לצאת מביתו ולהראות את תעודותיהם, אולם השוטרים סירבו, תקפו אותו ואת אחיו, ופצעו את אמו. לאחר מכן נלקחו אבו סאלים ואחיו, מוחמד, לחקירה בתחנת עפולה.

אבו סאלים אף טוען שלא הוא שהפיץ את המאמר. הוא הודה בחקירתו שביקר חבר לפני מספר חודשים בטכניון, אולם הכחיש כל קשר למאמר. הוא שוחרר ממעצרו למחרת.
 

מלחמת דתות בנצרת

 
במסיבת עיתונאים שקיימו אמש ראשי העדה המוסלמית בנצרת, טענו הדוברים שמעצרו של האימאם הוא רדיפה, משום שהנוצרים בעיר כועסים על בנייתו של המסגד בסמוך לכנסיית הבשורה.

הם ציינו שלפני כחודש נעצר סגן ראש עיריית נצרת, אחמד זועבי, לאחר שהפר צו בית משפט שאסר על מוסלמים לבצע עבודות במתחם הכנסייה. ההחלטה התקבלה על סמך המלצתה של ועדת שרים שהקים ראש הממשלה, אריאל שרון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by