בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גורש מהארץ חשוד בהעברת כספים לאל קאעידה 
 
 חשוד בסיוע לאל-קאעידה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

אזרח אמריקני המתגורר בקטאר נעצר כשניסה להיכנס לארץ; הוא נחשד בכוונה להעביר כספים לארגוני טרור; האיש גורש בתום חקירתו מהארץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזרח אמריקני, תושב נסיכות קטאר, נעצר וגורש מהארץ בחשד שהתכוון להעביר כספים לארגוני טרור בהם אל קאעידה, כך הותר היום (רביעי) לפרסום.

החשוד, חאלד נאזם דיאב, בן 34, נעצר בחודש האחרון על ידי היחידה לחקירות בינלאומיות במשטרה והשב"כ, כאשר הגיע לישראל. האיש גורש בתום חקירתו לאחר שהסתבר כי הוא אינו מהווה "בורג משמעותי" במכונת הטרור.

החשד הוא כי ביקורו בארץ קשור להעברות כספים עבור גופים המזוהים עם ארגוני טרור. זאת, על רקע העובדה שעבד בעבר באגודת צדקה בארה"ב בשם אל נאג'דה, שנסגרה בשל החשד כי העבירה תרומות לארגוני טרור. ראש ארגון אל נאג'דה, רביח חדאד, עצור בארה"ב.

החשוד אף שהה בעבר באפגניסטאן, בין היתר בחברת גורמים המזוהים עם הטליבאן. כמו כן, הוזכר החשוד כמי שהתחבר בעבר למוסדות ופעילים המזוהים עם החמאס.

בעבר כבר נרשמו ניסיונות להחדיר אנשי אל קאעידה לישראל ולשטחי הרשות. לפני שנתיים וחצי נעצר במסוף רפיח נביל עוכל, שנשלח על ידי אל קאעידה כדי להקים את הזרוע הצבאית של הארגון בשטחים. לפני כמה חודשים התברר כי ריצ'ארד ריד, הבריטי שכונה "המחבל בנעליים" ושנעצר לאחר שניסה לפוצץ
מטוס בטיסה מפאריס למיאמי, ביקר בישראל ואסף מודיעין לצורך פיגועים של אל קאעידה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by