בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מח"ש תחקור מותו של הנהג שדרס שוטר 
 
 שוטר נפצע קשה (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

תושב כפר כנא המוכר למשטרה ניסה לדרוס שוטר שביקש לעצרו; בלשים שנכחו במקום ירו בו למוות; המשטרה: הבלשים הזהירו את נוסעי המכונית לפני הירי; תושבי כפר כנא:השוטרים ירו ללא אזהרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המחלקה לחקירות שוטרים תחקור כיצד נהרג אתמול (רביעי) סברי חמדאן אמארה, תושב כפר כנא בן 26, מירי של בלשים לאחר שפגע במכוניתו בשוטר ופצע אותו קשה.

הירי נעשה כאשר בלשים מתחנת נצרת פעלו נגד זורקי בקבוקי תבערה באזור צומת בית רימון. הם בדקו את אחד מכלי הרכב שעברו במקום, וכשהורו למכוניתו של אמארה לעצור - המשיך בנסיעה ודרס את אחד השוטרים. לטענת המשטרה, הם פצעו אותו קשה מאוד. מד"א דיווח כי אמארה נהרג מהירי. המשטרה טענה שהבלשים היו מזוהים כשוטרים והזהירו את נוסעי המכונית לפני הירי. ואולם, תושבים בכפר כנא טוענים שהשוטרים ירו ללא אזהרה. מהמשטרה נמסר כי אמארה היה עבריין סמים.

ניצב משנה דוד סיסו, מפקד מרחב העמקים: ``הרכב השוטרים היו בפעילות באזור הצומת, ניסו לעצור רכב לבדיקה, הרכב פגע בשוטר, שוטרים שהיו איתו ירו בו שיעצור, כנראה הנהג נפצע``.

כוחות משטרה גדולים של המשטרה זרמו למקום. בתוך דקות הגיעו למקום גם עשרות מתושבי כפר כנא הסמוך, והרוחות במקום התלהטו. התושבים התעמתו עם השוטרים, ואף השליכו בקבוקי תבערה. כביש 77, המוביל לצומת גולני, נסגר בעקבות ההתפרעות במקום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by