בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פקיסטן: שלושה הרוגים בפיגוע בשגרירות 
 
 שוטרים מפנים את הגופות מהשגרירות (רויטרס)   
 
חדשות נענע

מטען הונח בשגרירות מקדוניה בעיר קראצ'י; אחד מן ההרוגים הוא שומר שנרצח לפני הפיצוץ; לא ברור מי האחראים ומה המניע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פיצוץ התרחש היום (חמישי) בשגרירות מקדוניה הממוקמת בבירת פקיסטן, קראצ'י. הווילה, שאכלסה את השגרירות, קרסה לגמרי, ומתוך ההריסות נשלפו עד כה שלוש גופות.

איש לא היה בתוך המבנה כאשר אירע הפיצוץ, אולם הבית קרס לגמרי, ופגע באנשים שהיו בקרבת מקום. המשטרה טוענת, שאחד ההרוגים הוא איש ביטחון, שנראה שלא נהרג מן הפיצוץ, אלא נרצח לפני כן. "מצאנו סימני דקירה על צווארו", אמר ראו זהיר, אחד השוטרים שהגיעו למקום. ייתכן שהשומר נרצח על ידי מי שהטמין את המטען. שני ההרוגים האחרים טרם זוהו.

כוחות החילוץ שהגיעו למקום מחפשים אחר נפגעים נוספים ואחר רמזים שיובילו לאיתור האחראים לפיצוץ. עד כה לא נמסה הודעה מטעם מבצעי הפעולה. "זה נראה כמו פעולה טרור, אולם עדיין לא ברור לנו מה המניע ומי שעה זאת", אמר זהיר, והוסיף שהמשטרה לא עצרה עדיין חשודים.

בשנה האחרונה היתה קראצ'י יעד לפיגועי טרור, חלקן בוצעו על ידי קבוצות מוסלמיות נגד מטרות מערביות. אירועים אחרים היו קשורים למאבקי השליטה בין פלגים שיעים וסונים במדינה.

בפיגוע שאירע לפני כשבועיים נהרגו שני בני אדם ונפצעו תשעה, לארח שמטען התפוצץ באוטובוס בדרום המדינה. המטען הונח מתחת לאחד המושבים באוטובוס, והתפוצץ בשעה שהאוטובוס עמד לעזוב את התחנה בעיר הידראבאד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by