בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שחקני נבחרת ישראל בחדר החקירות 

שחקני נבחרת ישראל בחדר החקירות

 
 
חדשות  נענע

היום (ראשון) נחקרו יוסי אבוקסיס ואלון חזן. בימים הקרובים צפויים להיחקר שחקנים נוספים. אורלי ויינרמן מכחישה כי היא "השחקנית המפורסמת" שהסתובבה במלון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מצעד שחקני נבחרת ישראל בכדורגל אל משרדי חברת החקירות "מודיעין אזרחי" בתל אביב החל היום (ראשון). בשעות הערב נחקרו השחקנים יוסי אבוקסיס ואלון חזן. בנוסף להם נחקרו במהלך היום כמה מבעלי מכוני הליווי הפועלים בתל אביב ומנהל הנבחרת, ישראל סטוצ`ינקי. בגלי צה"ל דווח שמחר צפויים להיחקר שחקנים נוספים.

"אם תהיה התנגדות של כל השחקנים לבדיקת פוליגרף אני אצטרף לכולם", אמר השחקן אלון חזן בצאתו מחדר החקירות. "בכל מקרה, אם אבדק אני אדבר רק על מה שאני עשיתי, לא על אף אחד אחר".

החקירה של אבוקסיס וחזן ארכה כשעתיים. כמעט כל שחקני הנבחרת כבר זומנו לחקירה שתערך בימים הקרובים.

נכון לעכשיו עדיין לא נערכות בדיקות פוליגרף, אך במהלך החקירה נשאלים השחקנים אם הם מוכנים להיבדק במכונת אמת. כרגע, כפי הנראה, המגמה בקרב השחקנים היא להסכים לבדיקה שכזו, אך בתנאי שידברו בה רק על עצמם.

הנבחרת עצמה מתחלקת כרגע לשתי קבוצות - אלה המעוניינים לבקש צו איסור פרסום על שמות המעורבים בפרשה ואלה המעוניינים לפרסם בכל מחיר את השמות ולנקות את השחקנים שלא מעורבים בפרשה.
 

אורלי ויינרמן: לא הייתי שם, אבל לא נערות ליווי גרמו להפסד

בימים האחרונים נקשר שמה של כוכבת הסדרה "שמש", אורלי ויינרמן, לפרשת נערות הליווי. על פי השמועות שנפוצו, ויינרמן היא שחקנית הטלוויזיה המפורסמת שנראתה במלון בו התאכסנו השחקנים בערב המשחק.

ויינרמן התראיינה הערב (ראשון) בתוכניתו של יאיר לפיד והכחישה את השמועות:

לפיד: "מאז שהודענו שאת באה לתוכנית, השאלה היחידה שכולם שאלו אותי היא האם את כוכבת הטלוויזיה שבילתה עם הנבחרת לפני המשחק".

ויינרמן: "מחמיא לי שחושבים שאני כוכבת הטלוויזיה היחידה בארץ. אבל, בעיני גם אם הסיפור אמיתי וגם אם לא, זה עדיין בלבול מוח. גם אם הכל נכון, זו לא הסיבה להפסד של הנבחרת".
 
 

ההתאחדות לכדורגל: מי שהפר את ההוראות יעוף מהנבחרת

תחילתה של הפרשה בפרסום של עיתון "מעריב", על פיו הזמינו כמה משחקני נבחרת ישראל בערב שלפני ובערב שאחרי משחק התבוסה נגד דנמרק נערות ליווי לחדרם. בעקבות הפרסום הכחישו השחקנים כל קשר לדברים, אך עם הזמן החלה להתערער הגרסה שהציגו.

במהלך השבוע פורסמו בעיתונים היומיים כמה עדויות של נערות ליווי וסרסורים על הקשר שהיה להן עם שחקני הנבחרת בשנים האחרונות. על פי הראיונות שפורסמו, הדבר כבר הפך להרגל בנבחרת ישראל לפני משחקים גורליים.

בהתאחדות לכדורגל פנו לשתי חברות חקירה פרטיות בבקשה לבדוק את הנושא לעומק. גברי לוי, יו"ר ההתאחדות, הודיע כי שחקן שהפר את ההוראות והזמין נערת ליווי לחדרו - יסיים את הקריירה שלו בנבחרת ישראל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by