בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב: סוכנים פשטו על משרדי חברת תוכנה הקשורה לאל קאעידה 
 
 לא למדתם את הלקח מהפיגועים בארה``ב. בן לאדן (רויטרס)   
 
חדשות נענע

החברה מצוייה בשליטתו של כאסין אל-קאדי, שהואשם בהזרמת כספים לאל קאעידה; הממשל האמריקני מזהיר מפני פיגוע בטורקיה; במקביל בודקים בממשל את איומי ארגון אל קאעידה לבצע פיגוע בימים הקרובים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סוכנים פדראליים פשטו בצהריים (שישי) על משרדי חברת תוכנה בבוסטון, בחשד שלחברה זו ישנם קשרים לאירגון אל קאעידה. רשת הטלויזיה ABC מסרה, כי החברה מצוייה בשליטתו של כאסין אל-קאדי, אחד מתריסר אנשי העסקים הסעודים שהואשמו בהזרמת מיליוני דולרים לאירגון הטרור של אוסאמה בן לאדן.

בתוך כך, ממשלת ארצות הברית הודיעה אתמול בלילה כי קיים חשש גדול לפיגוע נגד מטרות אמריקניות בטורקיה. בהודעה מיוחדת שפרסם הממשל האמריקני נאמר, כי אזרחים אמריקנים צריכים להיזהר "בעיקר בנחיתה או בהמראה בנפל התעופה גזניטאפ", באיזור דרום-מזרח המדינה.

במקביל בודקים שלטונות ארה"ב הודעה של ארגון אל-קאעידה, שפורסמה השבוע באתרי אינטרנט. ההודעה הכילה אזהרה מפני התקפת טרור נוספת, לקראת סיום חודש הרמדאן והחג מוסלמי עיד אל פיטר, שמצוין ב-5-6 לדצמבר. בהודעה שפורסמה באתרי אינטרנט שונים, שפירסמו בעבר הודעות של הארגון, נכתב "לא למדתם את הלקח, לא הבנתם את הסיבות להתקפות על וושינגטון וניו יורק".

בהודעה נאמר עוד "הו אזרחים אמריקנים, אתם הקורבנות של מנהיגיכם, אך אתם גם שותפים במלחמה נגדנו. המתנה לחג עושה את דרכה". גורמי מודיעין בארה"ב אמרו כי הם קשובים ואינם מזלזלים בהודעות ובאיומים מסוג זה. לדברי אחד הגורמים, "מצב גבוה של כוננות הוכרז לא מכבר", בעקבות איומים לפיגועים לפני חודש הרמדאן, במהלכו ומיד בסיומו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by