בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יישובי הצפון מושבתים היום 

יישובי הצפון מושבתים היום

 
 
חדשות נענע

- במחאה על כוונת הממשלה לסגת מדרום לבנון ללא הסדר. בכיר במשלחת ברק: "סחטנות לקראת דיוני התקציב". מטוסי צה"ל תקפו בלבנון הבוקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יישובי גבול הצפון מושבתים הבוקר (שני), במחאה על הכוונה להסיג את צה"ל מדרום לבנון, והותרתם ללא סידורי ביטחון מתאימים. בכל היישובים לא ניתנים היום שירותים מוניציפליים, והלימודים ברוב מוסדות החינוך מושבתים.

ראשי יישובי הצפון שובתים היום באוהל מחאה שהקימו סמוך לגבול עם לבנון, ודורשים לחזק אותם לקראת הנסיגה של צה"ל. זאת אחרי שאתמול בלילה הואפלו כל היישובים, במחאה על כך ש"האור נמצא רק באזור המרכז".

החשש של אנשי הצפון הוא שצה"ל ייסוג מרצועת הביטחון עד יולי בשנה הבאה, ללא השגת הסדר עם סוריה ולבנון, וישאיר אותם בקו העימות על הגבול.

מגלי צה"ל נמסר כי בכיר במשלחת ראש הממשלה, אהוד ברק, שנמצא בימים אלה בניו-יורק, התייחס לשביתת יישובי הצפון והגדיר אותה כ"צעד סחטנות לקראת דיוני התקציב".

עם זאת, נודע מטוסי חיל האוויר תקפו היום (שני) בשעות הבוקר מטרות מחבלים בדרום לבון. סוכנות רויטרס מוסרת כי שני מטוסים ירו ארבעה טילים לעבר ואדי שנמצא דרומית-מזרחית לעירה טירה שנמצאת מצפון לרצועת הביטחון. מקורות לבנוניים מוסרים כי לא דווח על נפגעים בהתקפה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by