בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הודו: 17 פצועים בפיצוץ בסניף מקדונלד'ס בבומביי 
 
 שוטרים אינדונזים במקום הפיצוץ (רויטרס)   
 
חדשות נענע

נסיבות הפיצוץ עדיין נחקרות אולם לא מן הנמנע שמדובר באירוע טרור; אתמול: שני בני אדם נהרגו בפיצוץ בסניף מקדונלד'ס באינדונזיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפחות 17 בני אדם נפצעו אחר הצהריים (שישי) מפיצוץ שאירע בסניף מק'דונלדס בתחנת רכבת הומה בבומביי שבהודו. בתחילה דווח, כי פיצוץ של צינור גז אירע במקום, ואולם, לאור ההתראות על פיגועי טרור אפשריים במטרות מערביות במהלך העיד אל פיטר, ובשל הפיגוע שאירע אתמול בסניף הרשת באינדונזיה, נשקלת גם אפשרות של פיגוע חבלני. נסיבות הפיצוץ נחקרות עתה.

בפיצוץ שאירע אתמול בסניף מק'דונלד בעיר מקאסאר, באי סולאווסי באינדונזיה, נהרגו 2 בני אדם ושניים נוספים נפצעו. שעה לאחר מכן נשמע פיצוץ נוסף. לפי גורמים משטרתיים נבדקת האפשרות האם הפיצוצים ארעו כתוצאה מפצצות שהוטמנו במקום. הפיצוץ השני התרחש באולם תצוגת מכוניות במרחק של 4 ק"מ מהמסעדה, הממוקמת במרכז קניות. באירוע לא נפגע איש. הפיצוץ במק'דונלדס אירע זמן קצר לאחר הפסקת צום הראמדן, שעת העומס במסעדות.

בשנים האחרונות התרחשו עימותים לא מעטים באי סולאווסי שכללו לא מעט מתקפות רצחניות. הסכם שלום נחתם לפני שנה בין הצדדים היריבים, אך העימותים עדיין נמצאים בסימן עלייה. כנופיות חמושים תקפו כפרים באי וסדרת פיצוצים באוטובוסים אירעה לאחרונה. יש לציין כי מטרות מערביות שימשו יעדי ההתקפות היו לעיתים רחוקות.

בתוך כך חקירת הפיגוע באי באלי, עדיין בעיצומה. לפחות 200 בני אדם נהרגו בפיצוץ שאירע במועדון הלילה. משטרת אינדונזיה מסרה כי החשוד שנמצא ברשותה הודה בקשר לאירוע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by