בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קונגרס הזונות נגד הבושה 
 
 דורות דה-קסטרו. השתתפה בקונגרס (רויטרס)   
 
חדשות נענע

תשכחו מעקבים גבוהים, בגדים ואיפור פרובוקטיביים, קונגרס הזונות של מדינת ריו דה ז'נרו הוא אירוע רציני של נשים בוגרות שאומרות לא לבושה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכינוס השבועי של קונגרס הזונות, הפגיש 80 זונות מרחבי ברזיל. על סדר היום נושאים הקשורים למקצועם כמו: מתן תוקף חוקי למקצוע והגנה מפני מחלות המועברות על ידי קיום יחסי מין. הקהל היה מורכב בעיקרו מנשים בגיל העמידה שבחרו להגיע בקולקציה רגועה יחסית.


ואלדו סיזר, בן ה-80, נשיא ארגון דוידה לזכויות הזונות בברזיל, מסר כי:"בחורות צעירות וחמודות לא באות לכאן בדרך כלל, הנשים שרואים כאן מנסות לאגד את עצמן, כדי שיוכלו להשיג קצת עזרה במטרה לשרוד לאחר שנטשו את המקצוע". עוד הוסיף: "במלחמה למען זכויותיהם, נשים זקוקות לכל הערכה עצמית והן צריכות לשכוח את הבושה המקושרת באופן מסורתי להיותן זונות, הסוציולוגים טוענים כי הם עוזרים להן להתמודד עם האופציה בה בחרו".


ארגון דוידה, אשר ארגן את הכנס בן היומיים שהסתיים אתמול (רביעי), מקווה כי העיסוק בסקס יכתב יום אחד בקורות החיים, דבר שיקנה להם זכויות סוציאליות ופנסיה, בדיוק כמו שאר המקצועות.


גביית סכומים הנעים בין 3 ל-15 דולרים לקליינט, מאפשרים לנשים העובדות ברחוב לשרוד, אבל משאירים מעט מאוד לחסכונות פרישה, אשר מתרחשת הרבה לפני גיל 40. "נערות ליווי" אשר מרוויחות יותר בדרך כלל עוסקות במקצוע נוסף ואינן לוקחות חלק בפעילויות של דוידה.


הזנות היא חצי חוקית בברזיל, אין איסור להציע שירותים מיניים תמורת כסף, אבל ניצול העניין הוא אסור, לפחות על הנייר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by