בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אל קאעידה מאיים לבצע פיגוע נגד ישראל 
 
 השבוע הוקם הסניף הפלסטיני של אל קאעידה. בן לאדן (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ה"וושינגטון פוסט" מדווח כי הארגון פירסם הודעה באינטרנט, לפיה ינסה לפגוע בישראל; ארגון "אל קאעידה פלסטין" מאיים לטרפד השיחות בין ישראל לרשות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העיתון האמריקני "וושינגטון פוסט" דיווח הבוקר (שישי) כי ארגון אל קאעידה מאיים בפיגועי התאבדות נגד ישראל. לדברי גורמי מודיעין אמריקנים, התקבל המידע מאתר אינטרנט בשם "מוג'הידון.נט" שם נאמר כי הארגון שם לעצמו מטרה לבצע פיגועי התאבדות בשטח ישראל ונגד מטרות ישראליות בעולם.

השבוע הכריז על הקמתו ארגון פלסטיני בשם "אל קאעידה פלסטין", שפועל בשטחי הרשות הפלסטינית ומתכנן לבצע פיגועים בישראל. לדברי הפוסט, באחד מאתרי האינטרנט המוסלמים המזוהים עם אל קאעידה, פורסמה הודעה שלפיה יפעל הארגון החדש לטירפוד המגעים המדיניים בין ישראל לפלסטינים.

כן יפעל הארגון לטרפד את השיחות בין הרשות הפלסטינית לבין החמאס. "זרוע אל קאעידה של פלסטין תנצח את הפולשים היהודים הציונים ותחזיר אותם למקום שממנו באו", נכתב בהודעה באתר המוסלמי.

ישראל סגרה ביממה האחרונה נציגות דיפלומטית באחת המדינות, בעקבות התרעות לפיגועים והיא תמשיך לסגור לסירוגין נציגויות שונות בהתאם להוראות. ארגון אל קאעידה איים השבוע לבצע פיגוע נגד ארה"ב ובנות בריתה במהלך חג עיד אל-פיטר.

ארה"ב הזהירה הלילה את אזרחיה מפני פיגועים נגדם בדרום טורקיה, באיזור שדה התעופה בו משתמשים גם מטוסים של צבא ארה"ב. בפיליפינים הועמד הצבא בכוננות מוגברת מחשש לפיגועים עם סיום חודש הרמדאן, שיבצע ארגון "אבו-סייאף", המקושר לאל קאעידה.
 

לבנון דוחה דברי שרון על המצאות אנשי אל קאעידה בתחומה

 
אתמול אמר ראש הממשלה אריאל שרון כי לישראל יש ידיעות על הימצאות לוחמים בודדים של אל קאעידה ברצועת עזה ובלבנון.

ארגון החיזבאללה הכחיש היום את הדברים שאמר שרון, כאילו פעילים של אל קאעידה פועלים בשיתוף עם החיזבאללה. בהודעה ששלח הארגון לסוכנויות ידיעות בביירות, נאמר כי ההאשמות הן חלק ממסע תעמולה ישראלי שהחל בעקבות פיגועי ה-11 בספטמבר 2001.

ראש ממשלת לבנון, אמיל לאחוד, דחה היום את דבריו של שרון, ואמר כי המדינה מסכלת ניסיונות של ארגוני טרור מוסלמים לפעול מתחומה, והיא אף מעמידה לדין חשודים בפעילות כזו.

בתוך כך, אתמול הותר לפרסום דבר מעצרו וגירושו של אזרח אמריקני, תושב נסיכות קטאר, שהתכוון להעביר כספים לארגוני טרור בהם אל קאעידה. החשוד, חאלד נאזם דיאב בן 34, נעצר בחודש האחרון על ידי היחידה לחקירות בינלאומיות במשטרה והשב"כ, כאשר הגיע לישראל. הוא נחקר וגורש לאחר שהסתבר כי אינו מהווה "בורג משמעותי" במכונת הטרור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by