בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גלאון: "בתי המשפט עושים פלסתר את כוונת המחוקק" 
 
 חשוד בדקירתה למוות (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

החשד: תושב נתיבות ביקש מאשתו לשוב מסמינר בו שהתה, ומשסירבה נסע לקיבוץ שבו נמצאה ודקר אותה; הסגיר עצמו למשטרה; בעבר הורשע בתקיפתה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש צוות התגובות של מר"צ, ח"כ זהבה גלאון, הביעה היום (ראשון) זעם על טיפולו של בית המשפט בנושא אלימות בתוך המשפחה. את הדברים אמרה בתגובה לרצח תושבת נתיבות על ידי בעלה.

גלאון סיפרה, שלפני שנתיים גזר בית המשפט עונש של עבודות שירות על הרוצח, לאחר שתקף את אשתו. זאת, במקום להחזיק אותו במאסר. גלאון טוענת, שמנהגם של בתי המשפט להטיל עונשים של עבודות שירות או מאסר על תנאי על בני זוג אלימים, עוקף את החוק שהתקבל לאחרונה, המחייב להטיל מאסר בפועל.

"העובדה שבתי המשפט עושים פלסתר את כוונת המחוקק", אמרה גלאון, "משדרת שניתן להכות נשים ולצאת מזה בזול". את החוק המחייב מאסר בפועל על עברייני מין ואלימות במשפחה, יזמו גלאון וח"כ יעל דיין (עבודה).
 
מוקדם יותר האריך בית משפט השלום בבאר שבע בתשעה ימים את מעצרו של אברהם מטטוב (53) מנתיבות, החשוד שרצח אמש את אשתו, אינה (35), בעת שלמדה בסמינר בקיבוץ רוחמה.

מטטוב נשלח בהוראת שופט לבדיקה פסיכאטרית, משום שהוא דבק בגרסתו לפיה אינו זוכר דבר מן האירוע. מטטוב הסגיר את עצמו למשטרה, טען בתיחלה שאשתו נרצחה בידי אלמוני אשר פצע אותו כשניסה להצילה. מאוחר יותר הודה במעשה, לאחר שעדת ראייה לרצח האשימה אותו.

על פי החשד, ביום שישי בערב התקשר החשוד אל אשתו בטלפון וביקש ממנה לשוב לביתה מהכשרה מקצועית בקיבוץ, בטענה שילדתם חולה. ואולם, האשה שוחחה עם ילדיה בטלפון והבינה כי שלומם טוב. בשעה 02:00 הגיע הבעל לקיבוץ רוחמה ובין השניים התפתחה מריבה שלאחריה עזב הבעל את החדר. סמוך לשעה 05:00, חזר הבעל ודקר אותה בסכין. ניידת מד"א שהגיעה למקום קבעה את מותה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by