בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשד: האב תכנן מראש את רצח הודיה 
 
 הודיה קדם פימשטיין. גופתה נמצאה במהלך החיפושים (נענע)   
 
חדשות נענע

הפעוטה תטמן בשעה 14:00 בגבעת-שאול; האב, אלי פימשטיין, הוא החשוד היחיד כעת ברצח; צו איסור פרסום הוצא על פרטי החקירה ולא ברור לפי שעה האם הוא הודה במעשה ומהו המניע; במקביל נמשכת חקירת היעלמותה של נור אבו טיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחר (רביעי) תובא למנוחות הפעוטה הודיה קדם פימשטיין בבית העלמין גבעת שאול בירושלים, גופתה של הודיה בת השנתיים הנעדרת מאז יום שבת, נמצאה לפני הצהריים (שלישי) על ידי כוחות משטרה במושב אורה עמינדב, סמוך לירושלים. הערב גופתה של הפעוטה הועברה אל המכון לרפואה משפטית באבו-כביר.הגופה תנותח במכון במטרה לגלות את מועד המוות והאופן שבו אירע. בתידרוך לעיתונאים שכינס בצהריים מפקד משטרת ירושלים, ניצב מיקי לוי, נמסר כי הגופה נמצאה נמצאה טמונה בבור באדמה. לדברי ניצב לוי מהחקירה עולה כי ביום שבת בצהריים הודיה היתה עדיין בין החיים וכי אביה, אלי פימשטיין, שהיה נתון בימים האחרונים תחת מעקב משטרתי, עצור בחשד לרצח הפעוטה ונחקר. מעצרו יוארך מחר (רביעי) בערב. לדברי לוי, האב נעצר טרם מציאת הגופה.

המשטרה הוציאה צו איסור פרסום על פרטי החקירה. המניע למעשה שגם הוא כלול בצו כנראה מערב שני גורמים: אלי פימשטיין מוכר לגורמים המטפלים בבריאות הנפש, בנוסף, גם את החקירה עצמה ליוו אותם גורמים. כנראה ישנו קשר בין מצבו הנפשי לבין המניעים לרצח. בנוסף, הסכסוך בין בני הזוג על רקע אי תשלום המזונות. הודיה לא הורשתה לבקר את אביה בעקבות הסכסוך. הביקור ביום שבת התקיים לאחר תקופה ארוכה שלא פגשה את אביה.

האם סיפרה כי בתוך ליבה חשדה באב, היא עמדה לצידו לאורך כל הדרך עד חשיפת החשדות: " אלי הוא אבא שאהב את הודיה, אני עומדת מאחוריו, אני לא מאמינה שהוא פגע בהודיה. הוא אוהב אותה ויותר מזה היא אוהבת אותו, היא הולכת אליו בשמחה, אני לא מאמינה שהוא פגע בה, אלי אוהב אותה, אני מבקשת מכם להפסיק עם חרושת השמועות הזאת". כך מסרה האם רוני לפני מעצרו של האב אלי. יתכן שהיא ניסתה ליצור קו תומך באב על מנת לסייע בחקירה או שניסתה להאמין בזה בעצמה.
 

האב היה תחת מעקב כל העת

 
"האב היה כל הזמן היה בפיקוח שלנו, והיום לאחר שהיינו בטוחים בכיוון החקירה הנוכחי, עצרנו אותו כחשוד המרכזי בביצוע הרצח. עדיין לפנינו חקירה מסועפת ובעייתית", אמר ניצב לוי. בהתייחסו למכתב שכתב האב, אמר ניצב לוי: "נמצאו מסמכים ברשותו של האב,מסמכים שונים שהוא עצמו כתב, מתוכם שאבנו חלק מן הפרטים שסייעו לנו בהמשך". לוי אמר, כי המשטרה נעזרה בצוות של פסיכולוגים, יועצים ואנשי עוד אמר כי פסיכולוגים שעבדו עם צוות החוקרים סייעו למשטרה להבין את מיבנה האישיות של האב. הוא סירב למסור פרטים על מצבו הנפשי של אלי פימשטיין.

במהלך הלילה נחקר פימשטיין ארוכות על נסיבות היעלמות בתו. במהלך החקירה נלקח לבדיקה שנייה בגלאי שקר. בחקירתו דבק בגירסתה לפיה עזב את סלון הבית למשך כמה דקות וכאשר שב נעלמה הילדה. ניצב לוי הודה למשפחת קדם על הסיוע הרב לחקירת המשטרה, וציין כי השוטרים והמתנדבים שהשתתפו בחיפושים משתתפים באבלה של המשפחה.

הבוקר סירב האב להתייחס לחשדות המשטרה נגדו. בראיון לגל"צ אמר כי "אני לא אפריע להם, אני צריך אותם בשביל למצוא את הבת שלי. אני לבד לא אמצא אותה, מי שימצא אותה זה הם. אני רוצה את הבת שלי". במקביל נחקרה גם האם, רוני קדם, במשטרה.

מוטי קדם, דודה של הודיה, אמר הבוקר: "אנחנו לא מאמינים שאלי היה יכול להרע לביתו. אלי פתח את כל מה שיש לו הוא עשה כל מה שהוא יכול כדי לא להפריע למשטרה, ולעזור ככל האפשר. הם טיפחו את הודיה כאילו לא קיימים ביניהם חילוקי דעות. לא ניתן היה להסיק או לנחש שהם מעבירים איזה שהיא מתיחות לילדה". אודי קדם, דודה של הודיה הודה למשטרת ישראל, מג"ב, זק"א, תלמידי בתי ספר, בני הישיבות, התושבים, ולחבריו הקרובים שעזרו בחיפוש הפעוטה.
 

מתחזקת ההערכה: נור נחטפה בעקבות סכסוך חמולות

בתוך כך, במשטרת ירושלים מתחזקת היום ההערכה כי הילדה נור אבו טיר, בת ה-5, מהכפר אום טובא שבדרום ירושלים, נחטפה בעקבות סכסוך בין חמולות בו מעורבים בני משפחתה. אבו טיר נעלמה ביום שבת מבית הוריה.

אמש עצרה המשטרה קרובת משפחה של הילדה בנסיון לחשוף את נסיבות ההיעדרות. בעקבות חקירתה של קרובת המשפחה עוכבו לחקירה במשטרה חמישה בני משפחה נוספים ששוחררו מאוחר יותר. במשטרה מעריכים בני המשפחה שתוחקרו עשויים להביא לפתרון נסיבות ההיעלמות. המשטרה חקרה בין השאר את אבי הילדה ואת אחיו. מפקד מחוז ירושלים, ניצב מיקי לוי, הגיע גם אתמול לכפר ועקב מקרוב אחרי החקירה המשטרתית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by