בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יעקב פרי פורש מתפקידו כמנכ"ל סלקום 
 
 בתקופתו רשמה החברה רווחיות. יעקב פרי (לע``מ)   
 
חדשות נענע

פרי הודיע בסוף השבוע למועצת המנהלים של החברה על החלטתו; במאי התכוון לפרוש אך נשאר לבקשת מועצת המנהלים; שימש כמנכ"ל 8 שנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"ל סלקום ונשיא החברה, יעקב פרי, הודיע היום (ראשון) כי יפרוש מתפקידו בסוף החודש. בסוף השבוע הודיע פרי על החלטתו למועצת המנהלים של החברה, לאחר שבמאי השנה הושגה הסכמה בין פרי למועצה כי הוא ישאר בתפקידו חצי שנה נוספת.

במאי היה פרי אמור לפרוש אך לא נמצא לו מחליף מתאים, למרות שהועלו מספר שמות של מועמדים להחליפו בתפקיד המנכ"ל, בהם גם המשנה למנכ"ל, אורן מוסט. לבקשת מועצת המנהלים הסכים פרי להישאר.

החברה הודיעה אז כי החוזה של פרי יהיה רב שנתי וכי הוא יזכה לשיפור משמעותי בשכרו ובתנאי העסקתו, אולם בתקופה האחרונה התגלעו חילוקי דיעות בין פרי למועצת המנהלים של סלקום, והוא החליט כי יפרוש מתפקידו.

פרי ניהל את סלקום במשך שמונה שנים, שבהם רשמה החברה רווחיות בשוק הטלקומוניקציה המקומי. במכתב ההתפטרות שנמסר היום לכל עובדי סלקום, כתב פרי "..אני מודיע על פרישתי מתפקידי. את הודעתי זו אני מוסר בצער, אך גם בגאווה ובסיפוק. אני גאה על כך שביחד הפכנו את סלקום לחברה המובילה בשוק התקשורת הסלולרית בישראל".
 
 
את מכתבו מסכם פרי במילים: "השנתיים האחרונות היו קשות, לנו, למשק ולחברה הישראלית כולה. עמדנו בכבוד באתגרים שניצבו בפנינו. אני מקווה ומאמין, שהעתיד יהיה טוב יותר, לכולנו". טרם הוחלט מי יחליף את פרי בניהול החברה.

בדברים שנשא בוועידת גלובס לעסקים, המתקיימת בתל אביב, אמר פרי כי אין בכוונתו לפנות לפוליטיקה לאחר פרישתו. "בסיבוב הזה לא תראו אותי בפוליטיקה, ואני בספק אם בסיבובים הבאים", אמר פרי, שגם הכחיש כי היו לו חילוקי דיעות עם מועצת המנהלים של סלקום.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by