בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חיים רביבו פורש מהנבחרת 

חיים רביבו פורש מהנבחרת

 
 
חדשות נענע

רביבו אומר שיפרוש רק אחרי סיום החקירה בעניין פרשת נערות הליווי, כשחפותו תוכח; חקירת שחקני הנבחרת נמשכה היום במשרדי "מודיען אזרחי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כוכב נבחרת ישראל בכדורגל, חיים רביבו, הודיע כי יפרוש מנבחרת ישראל אחרי סיום החקירה בעניין פרשת נערות הליווי.

העיתון "ידיעות אחרונות" מפרסם הבוקר כי רביבו אמר למקורביו כי אחרי שתוכח חפותו לא יחזור לשחק במדי הנבחרת הלאומית. רביבו רצה לפרוש מיידית, אך נמנע מכך כדי שלא ייווצר הרושם שהוא פורש כדי לברוח מהמערכה לטיהור שמם של השחקנים, וכדי להיחקר כמו כל שאר השחקנים.
 
רביבו אמר כי "אני לא מוכן שיסתכלו על אשתי והילדים שלי בצורה עקומה ושינסו להרוס לי את המשפחה. לאורך כל הקריירה התכוננתי למשחק, חשוב יותר או פחות, כמו שצריך. ואם יש מישהו שחושב שיוכל להוכיח את ההפך, שיקום".

באשר להאשמות לגבי השחקנים האחרים, אמר רביבו כי אם יש שחקן שיוכח כי עישן סמים או בילה עם נערת ליווי, הרי שמגיע לו שיועף לצמיתות מהנבחרת. עם זאת הוסיף, לדברי מקורביו, כי הוא משוכנע שההאשמות נגד שחקני הנבחרת אינן נכונות.
 
 

חקירות השחקנים נמשכות

היום (שלישי) זומנו לחקירה בפרשה רן בן-שמעון, עופר טלקר, דוד אמסלם ואלון חלפון. רן בן-שמעון אמר לגלי צה"ל בצאתו מהחקירה, בנוגע לפרישתו של רביבו: "הוא שחקן חשוב בנבחרת ואני מקווה שלא יפרוש. אם זה יקרה, זה דבר עצוב מאוד".

מתחילת השבוע נחקרו שחקנים שונים בנבחרת בפרשת נערות הליווי. החשד הוא כי בלילות שלפני ואחרי המשחק מול דנמרק ברמת-גן, בילו שחקני הנבחרת במסיבות חשק עם נערות ליווי. מאמן הנבחרת, שלמה שרף, מסר אתמול עדות בפרשה במשרדי חברת "מודיעין אזרחי" החוקרת את הפרשה מטעם התאחדות הכדורגל.

פרקליטם של השחקנים, עורך-הדין דן חי, תקף הערב (שלישי) את חברת "מודיעין אזרחי", שלדבריו חוקריה מדליפים פרטים מהחקירה. עורך הדין דן חי אף תקף את ההתאחדות לכדורגל, שלטענתו מקבלת את ההדלפות בשתיקה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by