בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קצין משטרה בכיר חשוד במעורבות בפרשת נמרודי 
 
 
חדשות נענע

הקצין תת-ניצב שמעון שרביט, סגן מפקד מחוז המרכז, נחקר בימים האחרונים באזהרה, והיום הוצא על ידי המפכ"ל וילק לחופשה ; עופר נמרודי נחקר היום במשטרה, לאחר שאנשי היחידה לחקירת פשעים חמורים ערכו חיפוש בביתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תת-ניצב שמעון שרביט, סגן מפקד מחוז המרכז נחקר בימים האחרונים במחלקה לחקירות שוטרים בחשד להפרת אמונים במעורבותו בפרשת נמרודי.

ממשרד המשפטים נמסר לגלי צה``ל כי על פי החשד שרביט ניהל משא ומתן עם נמרודי, שהציע לו לקבל סכומי כסף גדולים בתמורה להגשת תצהיר לבג``ץ, אשר יקרא להעמיד לדין את המוציא לאור של ``ידיעות אחרונות`` ארנון מוזס בפרשת האזנות הסתר.

במחלקה לחקירות שוטרים נאספו ראיות לפיהן שרביט ניהל בשנת 98 במשך לפחות חודש משא ומתן עם מתווך מטעם נמרודי, שהציע לו כסף, זאת מבלי שהודיע על כך לממונים עליו.

בתקופת החקירה של פרשת האזנות הסתר שימש שרביט כסגן היחידה הארצית לחקירות פשעים, והיה מהקצינים הבודדים ביחידה, שסברו כי יש להעמיד לדין את ארנון מוזס ולא רק את עופר נמרודי. בתום החקירה הוחלט שלא להעמיד את מוזס לדין. נמרודי, שהורשע ונכנס לכלא, החליט להגיש עתירה לבג``ץ נגד ההחלטה, שלא להעמיד לדין את יריבו לעסקים.

על בסיס הראיות זימן מפכ``ל המשטרה רב ניצב יהודה וילק את שרביט לפגישה, והחליט להוציא אותו לחופשה.
 

עופר נמרודי נחקר היום

חוקרי המשטרה הגיעו היום (שלישי) לביתו של מו"ל "מעריב", עופר נמרודי, ערכו בו חיפוש ולקחו את נמרודי לחקירה.

החוקרים הגיעו בשעות הצהרים לביתו של נמרודי בסביון, והחלו את החיפוש, כאשר הוא נוכח במקום. אחרי החיפוש נלקח נמרודי למשרדי היחידה הארצית לחקירות פשעים בפתח-תקווה, שם הוא נחקר בשעות אלה. ככל הנראה, הוא יעבור את הלילה בבית המעצר.

כזכור, נמרודי חשוד בקשירת קשר לביצוע רצח של יעקב צור, עד מדינה בפרשת האזנות הסתר, ושל המוציאים לאור של העיתונים "ידיעות אחרונות" ו"הארץ", ארנון מוזס ועמוס שוקן. חקירת המשטרה מתבססת על מידע וקלטות, שהעביר החוקר הפרטי רפי פרידן, אשר ביצע בעבר האזנות סתר בשליחות נמרודי.
נמרודי עצמו טען בתגובה כי כל הפרשה מבוססת על עלילת שווא, וכי פרידן ניסה לסחוט אותו. נמרודי חשוד גם בשיבוש הליכי החקירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by