בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הנגבי התחייב לא להבטיח משרות 
 
 הפיץ רשימה של 80 מינויים מטעמו. הנגבי (לעמ)   
 
חדשות נענע

התנועה לאיכות השלטון דרשה לאסור על הנגבי להפיץ תעמולה אסורה; הנגבי לא הודה באשמה אך הסכים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר צחי הנגבי התחייב היום (שלישי) בפני ועדת הבחירות המרכזית שיימנע מלהבטיח לבוחרי הליכוד מקומות עבודה במשרדי הממשלה. הבוקר נערך דיון בנושא בעקבות תלונה של התנועה לאיכות השלטון שטענה כי הבטחותיו של הנגבי מהוות שוחד בחירות.

הנגבי אמר בתגובה כי ``לא היה מטעמו שום פרסום תעמולה, אבל אין לי בעיה שייצא צו שיאסור פרסומים כאלה``. הנגבי הוסיף כי התנועה לאיכות השלטון שהגישה את התלונה לועידת הבחירות המרכזית רודפת פרסום. אבל לדבריו ``מי שרצה לקלל נמצא מברך``. כזכור, נבחר הנגבי למקום השלישי ברשימת הליכוד לכנסת.

יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, השופט מישאל חשין, דן אתמול בעתירה שהגישה בשבוע שעבר התנועה לאיכות השלטון נגד הנגבי וסיעת הליכוד בדרישה לאסור עליו להמשיך להפיץ תעמולה שיש בה משום עבירה על חוק הבחירות. גם הנגבי אמור היה להשתתף בדיון אולם הוא לא הגיע אליו והוזמן למסור היום תצהיר בפני ועדת הבחירות המרכזית.

העתירה הוגשה בעקבות הפצתם של כרוזים שבהם פורטו שמותיהם של כ-80 חברי מרכז הליכוד, שמונו על ידי הנגבי לתפקידים בחברות ממשלתיות ובתאגידים, הקשורים למשרד לאיכות הסביבה. הנגבי אמר בתגובה לחשיפת הרשימה, על ידי התנועה לאיכות השלטון, כי הוא מודה באשמה. "כל אימת שיכולתי להציע למישהו מחברינו תפקיד שהולם את כישוריו, ביקשתי שיגיש מועמדות", כתב הנגבי.

עוד כתב הנגבי: "אני גאה בכל אחד ואחת מן האנשים שמונו ואשר הביאו לכולנו גאווה גדולה". בא כוחו של הנגבי, עו"ד עקיבא נוף, אמר בתגובה כי הכרוז פורסם בבטאון פנימי של הליכוד והוא מהווה כתבה ולא מודעה מטעם השר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by