בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מרצ: אורון שני אחרי שריד; רז חזר למקום ריאלי 
 
 מי יעמוד מאחוריו? יוסי שריד (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ועדת הבחירות המרכזית קבלה את ערעורו; פרג' נדחק למקום 14; אחרי אורון: כהן, גלאון, ברונפמן, וילן, גילאון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת הבחירות המרכזית של מר"צ קיבלה הלילה (שלישי-רביעי)את ערעורו של ח"כ מוסי רז, והעניקה לו מקום ריאלי ברשימת המפלגה לכנסת. רז קיבל בעקבות זאת את המקום ה-8 ברשימה. זאת, משום שטען שאת המקום השמור לערבי ממלאת אשה ממוצא ערבי, ואין מקום לשיריון נוסף למגזר זה. עיסאווי פרג', שקודם לכן הוצב במקום התשיעי, נדחק למקום ה-14.

מכאן, שהעשרייה הפותחת של מר"צ היא זו: יוסי שריד; חיים אורון; רן כהן; זהבה גלאון; רומן ברונפמן (משוריין); אבשלום וילן; אילן גילאון; מוסי רז; נעמי חזן; חוסנייה ג'בארה.

על פי מפתח השיריונים, שאישרה המפלגה לפני שבוע, נשמרו בעשירייה מקומות לשלוש נשים ולמועמד ערבי אחד. המקום הראשון נשמר ליו"ר המפלגה, ח"כ יוסי שריד, והחמישי לח"כ ברונפמן. ההחלטה עוררה מורת רוח בקרב חברי המפלגה, שחששו שהשיטה תיצור פער גדול בין תוצאות ההצבעה לרשימה הסופית שתתקבל.

בהצבעה השתתפו 80 אחוזים מן המתפקדים, ב-30 קלפיות. 2,350 חברים דרגו 27 המועמדים ברשימה.
 

מקומם של היונים במר"צ ולא בעבודה

 
בעקבות כשלונו של יוסי ביילין בבחירות בפריימריס בעבודה, הציע לו שריד לשקול הצטרפות למר"צ. גורמים במר"צ אמרו שהתוצאות בעבודה הוכיחו שאין מקום ריאלי לנציגים היונים, כגון צלי רשף, יעל דיין ויוסי ביילין, וכי מקומם הטבעי הוא במר"צ.

יו"ר תנועת מרצ, יוסי שריד, אמר אמש שהתוצאות בעבודה מוכיחות שיו"ר חדש לא הופך אותה למפלגה חדשה. שריד אמר שברשימת העבודה מופיעים "גיבורי ממשלת האחדות" והוסיף כי אם הליכוד הוא האבא של הכישלון בביטחון, בחברה ובכלכלה, העבודה היא האמא שלו.

לגבי רשימת הליכוד אמר שתוצאות ההצבעה מעניקות פרס לשחיתות פוליטית וכי ``האנשים שהתבלטו בבחירות הם אלה שהצטיינו במינויים פוליטיים, והרשימה שומטת את הקרקע מתחת לרגלי הליכוד שלא יוכל להזדהות עם שכבות מקופחות``.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by