בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סקר: קל יותר להיגמל מסקס מאשר מסיגריות 
 
 
חדשות נענע

רוב קהל המעשנים באירופה סובר כי קל יותר לוותר על סקס לחודש מאשר על סיגריות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סקר שנערך בקרב 2000 מעשנים אזרחי אירופה מראה עד כמה הניקוטין ממכר. 62 אחוז מהמעשנים משש מדינות אירופאיות אמרו כי ראש השנה האזרחי הוא יום מצוין להיגמל מסיגריות, אך רק 3 אחוזים ניצלו את היום הזה להפסיק.

דר. אלכס בודאק, מהארגון האירופי נגד עישון, אמר במסיבת עיתונאים בהצגת הסקר: "בכל מדינה ולא משנה איזו, הרוב הגדול של המעשנים רוצה להפסיק. המוטיבציה נמצאת אבל הם לא עושים כלום בנדון".

לפחות 80 אחוז מהמעשנים הבריטים, כמעט 70 אחוז בהולנד, צרפת וגרמניה ויותר מ-55 אחוז מהמעשנים בבלגיה וספרד העדיפו לוותר על סקס למשך חודש מאשר לחיות בלי סיגריות חודש.

למרות ש-60 אחוז מאירופאים המעשנים טענו כי הם ינסו להפסיק לעשן אם הדבר ישפיע על חיי האהבה שלהם, רק 35 אחוז מהמעשנים הודו שמעולם לא התפתו אפילו להפסיק לעשן.

הפחד מבעיות בריאות היה הגורם הממריץ העיקרי לגמילה, אחריו הדאגה לבני המשפחה ומחיר הסיגריות אבל 62 אחוז אשר ניסו להיגמל התחילו מחדש בתוך חודש.

בודאק, אמר כי ההתמכרות לניקוטין הוא כל כך חזק שאפילו לאחר התקפת לב, 60 אחוז מהמעשנים חזרו לתחביב.

למרות הנגישות הגבוהה לתרופות העוזרות להיגמל מעישון וקבוצות תמיכה, רק 22 אחוז מהמעשנים ברחבי אירופה אמרו כי חשבו על יעוץ עם הרופאים המשפחתיים במטרה לקבלת עזרה בגמילה.

עוד הוסיף בודאק כי: "המחקרים אומרים לנו שכאשר הענין מגיע לידי ויתור על הסיגריות, מה שהכי משפיע על תהליך הגמילה הוא השילוב בין תרופות ויעוץ שהם השילוב המנצח".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by